Тональний крем – це одна зі складових макіяжу, можна сказати навіть, що одна з найважливіших. Наноситься він легко, вирівнює фактуру і колір шкіри, а так само маскує її недосконалості. Зовнішній вигляд жінки, а так само і її настрій буде зіпсовано, якщо шкіра на обличчі буде сильно блищати або ж буде видно на ній будь-які інші дефекти.

Як правильно підібрати тональний кремЖоден макіяж неможливий без чистої, ідеальної, рівної, з красивим відтінком шкіри. А залежить це багато в чому від маскуючих косметичних засобів – бази, пудри і крему. Зараз не варто вже побоюватися, що при щоденному користуванні пудрою і кремом, буде страждати шкіра, не маючи можливості дихати – адже сучасна косметологія вийшла на новий рівень. Але незважаючи на це, питання про правильний підбор тонального засобу все так само актуальне.

Тональний крем слід підбирати таким чином, щоб на обличчі він виглядав красиво і природно, але ніяк не штучною мертвою маскою. Невеликі хитрощі дозволять кожній жінці зробити це невимушено і легко.

Візажисти розкрили кілька секретів по підбору тонального крему, щоб ефект від нього був максимальний. Не завжди можна знайти засіб, який буде відповідати в співвідношенні якість – ціна. Одні креми покупців приваблюють своєю відомою маркою, інші – високим вмістом різних захисних засобів і вітамінів, а деякі просто ідеально підходять до тону шкіри. Так як не заблукати в цьому розмаїтті і чому краще віддати перевагу?

  • Економити на тональному кремі не можна! Він буде контактувати із шкірою досить тривалий час, і щоб цей контакт не завдав ніякої шкоди шкірі, вибирати треба марки таких виробників, які дають гарантію якості на свій товар.
  • Необхідно пам’ятати, що тональний крем – не тільки маскуючий засіб для шкіри, але й доглядаючий. З цієї причини при виборі крему варто орієнтуватися на саму шкірну проблему, яку необхідно усунути – креми є зволожуючі, відбілюючі, захисні, навіть протизапальні та інші.
  • Влітку і взимку колір шкіри різний, тому одним і тим же засобом в усі сезони користуватися не вийде. При покупці тонального крему варто це враховувати. Для літнього макіяжу варто вибирати крем з фільтром SPF – він відмінно вберігає шкіру від ультрафіолетових випромінювань.
  • Для вечірнього і денного макіяжу тональні креми потрібні так само різні. Для денного краще підходить той, який максимально збігається з відтінком шкіри, легкий і непомітний. А для вечірнього ідеальним варіантом буде крем більш глибокий і сяючий.
Залишити коментар

*

Вгору