Парові лазні для обличчя вже давно завоювали популярність у жінок всього світу. Вони настільки сприятливі для нашої шкіри, що більшість салонів краси пропонують цю процедуру як одну з найбільш корисних. Звичайно, в професійних салонах використовують спеціальне обладнання для максимального ефекту. Притому, під наглядом фахівця ви будете почувати себе більш впевнено. Але ви також можете влаштувати собі парові лазні для обличчя самостійно в домашніх умовах.

Парові лазні для обличчя

Для цього вам знадобиться:

  1. Мисочка, діаметром не менше 40 см .;
  2. 1.5 літра дистильованої води;
  3. Великий банний рушник;
  4. Ефірне масло;
  5. Молочко, що очищає;
  6. Спонжі;
  7. Поживна маска;
  8. Зволожуючий крем.

Отже, зібравши все необхідне можна приступати до самої процедури. Поставте воду на вогонь і доведіть її до кипіння. В цей час ви можете ретельно вмитися. Коли вода почне кипіти, перелийте її в мисочку і додайте кілька крапель ефірного масла. Далі, нагніться над цією ємністю так, щоб пар йшов вам прямо в обличчя, і накрийте голову рушником. Вдихайте цілющий пар, адже він також корисний для дихальної системи. У такому положенні вам потрібно просидіти не менше 15 хвилин. Але якщо ви почали відчувати себе дискомфортно, то час можна скоротити. Пар разом з ефірною олією парові лазнірозширить пори і дозволить вашій шкірі очиститися. Коли ви просиділи достатню кількість часу, зніміть рушник. Нанесіть на спонж невелику кількість молочка і протріть обличчя і шию. Таким чином, ви видалите піт і токсини, які вже почали виділятися зі шкіри. Після цього відразу нанесіть живильну маску. За маскою відразу нанесіть зволожуючий крем, щоб уникнути підвищеної сухості. Будь-які ваші дотики до шкіри обличчя повинні бути гранично обережними. Ні в якому разі не тріть і не використовуйте скраби. Під час розпарювання шкіра стає більш чутливою, тому не варто її травмувати. Якщо у вас є синці під очима, після пари потрібно використовувати додатковий живильний засіб для ніжної шкіри навколо очей.

Запам’ятайте, що парові лазні протипоказані людям з капілярної сіткою на шкірі обличчя. Розпарювання може тільки погіршити ситуацію.

В цілому, при дотриманні простих правил, парові лазні для обличчя надають дуже сприятливий і стимулюючий вплив на шкіру. Під впливом пари в глибоких шарах дерми збільшується вироблення колагену, а це зменшує прояв зморшок.

Залишити коментар

*

Вгору