У даній статті жіночого журналу JOJOUR пропонуються прості рекомендації про те, як можна уникнути появи перших зморшок у віці до 30 років і якщо вони все-таки з’явилися, то як можна від них досить швидко позбутися.

Як позбутися від перших зморшок

У 25-30-річних жінок зморшки навколо очей ще не є свідченням початку старіння. Однак, як не сумно, вони говорять про те, що молода жінка просто погано доглядає за обличчям або просто не знає, як це робити правильно. Ранні зморшки також можуть вказувати на зайве використання декоративної косметики.

Як уникнути появи перших зморшок

Для того, щоб зберегти молодість шкіри надовго і запобігти появі ранніх зморшок у віці 30 років необхідно вдатися до наступних рекомендацій:

1. Для початку необхідно звести до мінімуму використання декоративної косметики, оскільки для її виготовлення використовуються не самі нешкідливі компоненти для здоров’я вашої шкіри. Та й ви самі достовірно ніколи не зможете дізнатися, які компоненти і який саме вплив вони роблять на вашу шкіру.

2. Не варто щодня користуватися тушшю для вій, олівцем для очей і тінями для вік, оскільки надмірна їх кількість може спровокувати появу ранніх зморшок і погіршити стан вже існуючих зморшок навколо очей.

3. Ні в якому разі не вмиватися по кілька разів на день, особливо милом або неякісним гелем для вмивання. Після вмивання лише потрібно акуратно промокнути обличчя м’якою серветкою, але ніяк не розтирати обличчя махровим рушником.

4. Не прибувати довго на сонці під дією ультрафіолетових променів, так як це призводить до передчасного старіння шкіри і появи небажаних зморшок. Тут перед вами вибір – або бронзовий ідеальний засмаги або молода здорова шкіра без зморшок.

5. Здоровий спосіб життя – не палити, не вживати алкоголь, заняття спортом, міцний сон, правильне харчування, не зловживати кавою та іншими продуктами харчування, які погано впливають на здоров’я, а також намагатися уникати запилених і загазованих місць та приміщень.

Як уникнути появи перших зморшок

Але ви повинні розуміти, що нікому не під силу уникнути старіння шкіри і поява зморшок, але цей дуже неприємний процес можна сповільнити, якщо правильно доглядати за шкірою і берегти її, а не створювати їй передумови для передчасного старіння. Звичайно, завжди можна скористатися різними способами омолодження. Наприклад, ботоксом, різними масажами або засобами народної медицини.

Залишити коментар

*

Вгору