Темні кола під очима можуть бути тривожним знаком про стан здоров’я людини. Вони можуть бути тимчасовими і добре маскуються косметикою. Але якщо дане явище має постійний характер варто визначити основну причину і пройти курс відповідного лікування. Наведемо основні причини виникнення синців в області очей.

Синці під очима: причини, як приховати їх

Втома

Одним з найбільш поширених причин виникнення синців під очима є нестача сну. Вони не з’являються після однієї або двох ночей, але є ознакою постійного недосипання. Це може бути виправлено хорошим відпочинком впродовж тижня. Також, можна користуватися спеціальним кремом, для прискорення процесу.

Алергії

Люди, що страждають алергією, часто страждають від припухлості і синців під очима. Свербіж і тертя очей може викликати розрив капілярів що призведе до синців. Якщо ви страждаєте від алергій використовуйте антигістамінні препарати, які зменшать свербіж а також травмування очей із за тертя. Антигістамін також допоможе зменшити набряк в області очей.

Очна інфекція

Раптове виникнення синця під одним оком часто є ознакою запального процесу. Часто інфекція може перейти від одного до обох очей, але як правило, вона починається тільки з одного боку. Такий стан вимагає звернення до лікаря негайно. Необроблені інфекції очей можуть призвести до повної втрати зору, і незворотної форми сліпоти.

Травма

Синці під очима можуть утворитися внаслідок травми носа або очей. І якщо в поєднанні з утворенням синців під очима спостерігаються набряки носа, очей, синці в області повік, втрата свідомості або дезорієнтація потрібно негайно звернутися до лікаря так як це ознаки серйозних ушкоджень.

Темні кола під очима

Генетика

Темні кола можуть бути ознакою надмірного вироблення меланіну. Це спадковий стан, який часто з’являється після впливу сонячних променів. Це єдиний випадок, коли темні кола не вказують на приховані проблеми. Такі синці можна приховувати косметикою і надалі використовувати сонцезахисний крем з високим фактором захисту.

Старіння

З віком шкіра людини стоншується, і капіляри стають більш помітними, особливо на обличчі. У такому випадку синці під очима можуть виникати в разі вікових змін. Для зменшення їх проявів можна використовувати коректори для області навколо очей.

Залишити коментар

*

Вгору