З віком наша шкіра руйнується, втрачає колишню еластичність, старіє, а також з’являються зморшки. Їй необхідні кисень і зволоження.

Запобігти утворенню зморшок допоможе регулярний масаж обличчя із застосуванням ароматичних масел. Навіть після кількох процедур результат поліпшення стану шкіри буде помітним.

Численними корисними властивостями володіють звичайно ж натуральні засоби. Одні допомагають у боротьбі з бактеріями, за допомогою інших можна зробити рубці на шкірі менш помітними, а іноді й усунути їх повністю. Також важливі ті, які сприяють кровообігу і насиченню клітин шкіри поживними речовинами, завдяки яким процес старіння сповільнюється.

Існує величезна кількість всіляких засобів по догляду за шкірою, із застосуванням ефірних олій. Але кожне масло має своє конкретне призначення.

Масло троянди, яке добувають в основному з пелюсток квітки,Ефірні масла для старіючої шкіри наприклад, дуже корисне для чутливої, сухої шкіри, що тільки починає старіти. Воно дуже ефективно розгладжує неглибокі зморшки, і уповільнює появу нових. Також стимулює циркуляцію крові і підвищує тонус капілярів. А ось масло шипшини, яка є представником того ж сімейства, що і троянда, отримують виключно з насіння. Таке масло багате ретинолом, жирними кислотами і вітаміном С. Всі ці речовини мають здатність до регенерації тканин. Ефірне масло шипшини дуже часто зустрічається у багатьох складах косметики, призначеної для омолодження.

Зі смоли дерев, що відносяться до сімейства Босвеллія, і зростаючих в основному в північній Африці, проводиться масло ладану, основною властивістю якого вважається здатність зупинити різні запальні процеси. Також воно впливає на звуження пор, і при постійному застосуванні даного масла шкіра завжди буде більш здоровою і виглядає значно молодше.

Не слід обходити стороною і масло апельсинів, яке отримують виключно з шкірки цього фрукта і в якому міститься рекордна кількість вітаміну С. Він просто необхідний при виробленні колагену. Від колагену залежить найважливіше в структурі шкіри – її еластичність. Але для старіючої шкіри корисніше буде все ж масло з квітів дерева, яке можна зустріти в багатьох зволожуючих і омолоджуючих косметичних засобах.

Ефірні масла для шкіри

Є й інші олії, рекомендовані для догляду за шкірою що починає старіти. Ефірні олії герані, мімози, мірри, а також сандалового дерева і лаванди, жасмину і звичайного рожевого дерева. Завдяки широкому вибору пропонованих засобів по догляду за шкірою, кожен з нас з легкістю підбере для себе найефективніший, з урахуванням індивідуальних побажань і смаків.

Залишити коментар

*

Вгору