​​П’ять дій, які дозволять не втратити віру в самого себе через неправильне рішення.

Як навчитись приймати власні факапи?

Змінюйте фокус

Коли не можете сприйняти спокійно власний факап, спробуйте змінити фокус своїх роздумів. Починайте думати про те, як виправити цю помилку, що особисто ви можете зробити, щоб розв’язання проблеми було успішним.

Як приймати власні помилки?

Шукайте причину

Мучити себе за скоєне не потрібно, але зовсім забути про невдачу також неправильно. Для того, щоб не повторювати помилку в майбутньому, – знайдіть її причину. Зробивши висновки, ви зможете заповнити прогалини та більше не повторювати своїх хиб.

Знайдіть плюси

У власному провалі потрібно побачити не лише мінуси та втрати, а й плюси. Проаналізуйте свої дії, їх наслідки, почуте від інших і намагайтеся відшукати, що доброго принесла вам ця ситуація.

Зачиняйте двері

Важливо навчитися залишати помилку у минулому. Вам потрібно навчитися робити висновки з помилок, зачиняти за ними двері і рухатися далі.

Хваліть себе

Так-так, ми не помилилися. Після того, як осмислили свою помилку, зрозуміли, що можете зробити для її вирішення та уникнення в майбутньому, похваліть себе. Психологи радять говорити собі: «Я можу помилятися і можу отримувати досвід». Таким чином ви позбуватиметеся невпевненості в собі та будете рішучими, попри ризик помилки.

Залишити коментар

*

Вгору