Коли мова йде про схуднення, то перше про що варто задуматися, це про те для кого ви це робите і заради чого. Якщо ви вже зуміли перенести акцент в процесі схуднення з громадськості на себе, то саме схуднення не складе для вас особливих проблем. Так-так саме розуміння мети схуднення дозволить вам зміцнитися у своєму намірі, а почуття здорового егоїзму візьме верх над відсутністю волі. Коли ваша мета при схудненні звучить – я худну, щоб бути здоровою, то успіх вам гарантований. *THUMBS UP*

Помилки при схудненні

Схуднення як спосіб оздоровлення організму найчастіше призводить до того, що ви стаєте власником тих заповітних форм, які так подобаються оточуючим. Якщо вами рухає бажання піклується про себе, то ви легко зможете зробити процес скидання зайвої ваги стилем свого життя і харчування. Саме коли здорове раціональне харчування стає стилем життя, ви можете бути впевнені, що зайві кілограми не повернуться. Щоб уникнути повернення кілограмів після здобуття бажаної форми, варто брати до уваги ряд факторів.

Поширені помилки при схудненні

Постулат номер один – ви не надурите свій обмін речовин. Дуже часто ми забуваємо, що першу скрипку в наших фігурах грає горезвісний обмін речовин. Якщо він інтенсивний, то все, що ми їмо розноситися по організму у вигляді поживних речовин і енергії. Як результат у нас гарний колір обличчя, міцні нігті і здорове волосся, а життєва енергія просто б’є ключем. Якщо ж обмін речовин у вас поганий, то все виглядає з точністю до навпаки. Тому, коли мова йде про повернення собі колишньої стрункості, то перше про що потрібно пам’ятати – це про обмін речовин і спираючись на нього придумати свою стратегію боротьби із зайвою вагою.

Поширені помилки при схудненні

Другою не менш вагомою помилкою є правило: «чим менше поїм – тим швидше схудну». Саме цей постулат і призводить до того, що псується обмін речовин, а стрункі спокусниці з часом перетворюються на брилу жиру. Як то кажуть, менше не означає краще, а то багато любителів дієтичного харчування схильні виснажувати свій організм одноразовим харчуванням. З часом ці експерименти призводять до того, що ви зриваєтеся і несетеся до холодильника з яскраво вираженим бажанням змести все, що в ньому знайдете. Тому, коли дієтологи говорять менше їжте, треба це співвідносити тільки з розміром порції, а не з кількістю прийомів їжі.

Як виключити повернення зайвої ваги

Всі рекомендації будуть базуватися саме на тих помилках, які ми допускаємо. Якщо вам подобається сидіти на дієтах це ваш вибір, але після її закінчення варто дотримуватися таких правил в харчування:

  • По-перше, їмо часто і маленькими порціями. Таким чином, ви зменшите обсяг свого шлунка і привчите організм до того, що їжа надходить регулярно, і йому немає необхідності робити запаси, які потім виявляються у вигляді підшкірного жиру.
  • По-друге, коли складаєте своє меню, беріть до уваги свій обмін речовин. Якщо ви схильні до повноти, то він у вас поганий. Тому, для його коригування просто необхідно включити в раціон: нежирний творог і сир, пісну рибу, нежирне м’ясо, кава, чай, часник, перець, огірки, кабачки, листя салату, гречку, пшоно та фрукти. Варто відмовитися від вживання яєць, молока, свинини, курки і більшості овочів (особливо помідори і картопля).

Як виключити повернення зайвої ваги

Якщо хочете назавжди позбавиться від зайвої ваги, то в своєму харчуванні керуйтеся правилом: «сніданок з’їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогові».

Залишити коментар

*

Вгору