У кожної людини є недоліки, але не варто забувати і про переваги, яких теж чимало. Але дуже помітні недоліки у людей, Як прийняти недоліки коханого які знаходяться в нашому найближчому оточенні. І конфлікти, що виникають часом між членами сім’ї, створюються саме через невдоволення і деякою дратівливістю негативних рис характеру, небажаних звичок, які не кожна людина може прийняти і зрозуміти. Але якщо це рідна людина, то напевно слід постаратися прийняти його як є. Не ділити його на хорошу і погану частини.

Дане питання особливо торкається людей, які перебувають у шлюбі. Адже у всіх людей є свій набір негативних якостей на думку партнера, а уживатися поруч один з одним якось треба. Як же приймати недоліки своєї коханої людини?

Чим більше людина виділяє негативні риси партнера, тим менше він зауважує позитивні. Приймати когось повністю таким, яким він є – це не просте завдання, але цілком здійсненне для дорослої людини. Багато людей за час свого шлюбу або просто близьких взаємин в основному починають вести якийсь рахунок всіх недоліків партнера. Через це будь-які стосунки погіршуються, так як з часом створюється враження, що кохана людина складається з одних недоліків, так як записаний в голові список цих недоліків заважає помічати гідності. Часто все ділиться на хороше і погане, без золотої серединки. Але ж у всіх людей переважно є обидві сторони. І дуже важливо не дивитися на когось однобічно.

На підсвідомому рівні кожен не думає погано про свою другу половинку, але коли виявляються негативні якості, відразу хороший перетворюється в поганого. Але ж це не так. Завжди перед тим, як почати робити висновки, напевно, варто почати з себе, розібратися у своєму характері.

Недоліки коханого Але себе самого назвати поганою людиною не виходить, адже кожен повністю впевнений, що саме в ньому присутній тільки позитивний набір якостей і властивостей характеру. Якщо за певних обставин людина може розлютитися, поламати або щось розбити, накричати на дитину або навіть відлупцювати його за проступок, то можна сказати що в цілому він поганий. Іноді у кожного виникають умови, при яких людина здатна на злість, лють і агресію, ненависть і різні дії, що виникають у стані афекту через бурхливі почуття в даний момент. Напевно, в усьому світі не знайти такої людини, щоб за своє життя вела себе позитивно і жодного разу не сказала або не зробила чогось такого. що може бути розцінено іншою людиною як жахливу негативну дію.

Тому завжди варто пам’ятати – недоліки присутні у всіх, і у оточуючих, і у близьких людей, і навіть у самого себе. Але при цьому так само у всіх є і гідності. Всі люди складаються з плюсів і мінусів. Не можна ділити людину, особливо кохану на добру половину і погану, треба навчитися сприймати його цілком і повністю таким, яким він є. І всі вчинки один одного треба оцінювати адекватно, помічати, за яких саме обставин проявляються погані якості. Якщо ж злість чи агресія виникає на рівному місці, безпричинно-то це вже не просто недолік, а ненормативна поведінка або навіть нервовий розлад. У таких випадках слід звернутися до фахівця з сімейних питань або просто до лікаря.

Залишити коментар

*

Вгору