Говорити про користь натуральних екологічно чистих продуктів буде зайве. Причин для цього багато. Одні говорять про їх виключні корисності, а інші відзначають їх натуральність, але всі однозначно сходяться в одному, що домашні продукти набагато смачніше, ніж те, чим нас балують супермаркети і мережеві магазини.

Подібним же чином реагує і наш організм на всілякі косметичні засоби. У японців в області косметології є незаперечне правило: «якщо хочеш бути красивим, то вживай для догляду за своїм тілом тільки те, що без ризику можна з’їсти всередину». Як на мене, дуже розумне правило, якому свого часу дотримувалися й наші предки.

Як робити шампунь в домашніх умовах

Реклама сьогодні досить успішно розхвалює всілякі засоби, які зроблені на основі натуральних компонентів, але чи не краще скористатися старими рецептами наших бабусь, а не черговим унікальним засобом для догляду за волоссям або тілом. Всі ми знайомі з окремими рецептами по догляду за шкірою, але сьогодні хотілося б зупинитися на тому, як доглядати за волоссям, за допомогою шампуню зробленого в домашніх умовах.

Домашні шампуні для сухого волосся

Коли мова йде про те, як зробити шампунь в домашніх умовах для сухого волосся, то варто пам’ятати, що таке волосся дуже тонке і вимагає харчування. Оптимальним харчуванням для сухого волосся є домашні шампуні виготовлені на основі желатину. Для виготовлення такого шампуню вам знадобиться не тільки желатин, а й активне живлення для волосся. Кращим харчуванням для волосся завжди вважався яєчний жовток.

Домашній шампунь для жирного волосся

З жирними волоссям краще віддати перевагу домашньому шампуню на основі гірчиці. Такий шампунь дуже ефективно доглядає за жирним волоссям, окрім цього волосся довго залишаються чистими і доглянутими, так як жирність не скоро повертається.

Домашні шампуні

Шампуні для будь-якого типу волосся, які можна приготувати вдома

В основі універсальних домашніх шампунів зазвичай лежить коньяк, лимонний сік і яєчний жовток. З цих інгредієнтів готується суміш, яка надає волоссю приголомшливий вигляд і збалансоване харчування.

Шампунь для чутливої шкіри голови

Якщо ви випробували всі описані версії шампунів і вас не влаштував результат, то найімовірніше у вас чутлива шкіра голови, для якої домашня косметологія пропонує свій варіант рецепта домашнього шампуню. У таку суміш зазвичай входить настій ромашки, гліцеринове мило, касторове масло і склад аромомасел, які надають запах та доглядають за волоссям.

Якщо ви вирішили в догляді за своїм волоссям і перейти на натуральні та доступні засоби домашньої косметології, то бажаємо вам знайти справжню красу і гармонію природи.

Залишити коментар

*

Вгору