Перше побачення – це завжди вируючий адреналін і гормони в крові, які чомусь намагаються тобі нашкодити, змушуючи робити речі і вести себе так, як ти б не повела себе в звичайній ситуації. Тому, дуже важливо пам’ятати, як себе поводити на першому побаченні, щоб не зіпсувати його.

Як себе поводити на першому побаченні

На першому побаченні слід поводитися природньо та впевнено, так би мовити бути собою, але трішки краще. Звичайно, до першого побачення вам варто підготуватися. Тобто, гарно вбратися, зробити макіяж, продумати про що говорити та налаштуватися на гарне проведення часу. Але, ні в якому разі не робіть на першому побаченні те, що вам не властиво. Не варто перефарбовувати волосся в інший колір, одягатися в одяг, в якому ви не ходите, накладати не властивий вам макіяж.

На першому побаченні віддайте ініціативу хлопцю, нехай він є ініціатором розмови, тем для розмов, прийняття будь-яких рішень, але будьте готові і самі проявити ініціативу в хвилини незручного мовчання. У жодному разі, не критикуйте молодої людини на першому побаченні і не показуйте свої негативні емоції з приводу обраного ним місця побачення.

Також, не варто поводитися як затята феміністка, нав’язливо намагаючись заплатити за себе. Запропонуйте йому заплатити за себе, але якщо він буде наполягати, що платить він, не чиніть опір. Також, не варто нахабніти і замовляти найдорожчі страви, інакше це буде ваше останнє побачення.

Перше побаченняНамагайтеся побільше посміхатися, бути позитивною, доброю, милою, скромною, але не перестарайтеся. Контролюйте свою мову, не дайте емоціям заволодіти вами, щоб не почався “словесний понос” або “гробове мовчання”. На першому побаченні ви повинні зробити все, щоб не з’явилося жодних негативних або незручних думок і розмов. А це означає, що не слід критикувати оточуючих, торкатися теми релігії, політики, згадувати про своїх колишніх, а також не хваліться та не скаржтеся на проблеми. Не варто піднімати тему весілля і дітей, а то віджахнете чоловіка назавжди. Говорити на першому побаченні варто на нейтральні теми: дитинство, хобі, захоплення, подорожі, відпочинок.

Якщо ви добре підковані у флірті, то успіх вашого першого побачення вам забезпечений, але якщо немає, то постарайтеся запам’ятати декілька прийомів, які допоможуть вам на першому побаченні вести себе природно і в той же час привабливо, зачаровуючи чоловіка своїм шармом і жіночністю:

  • Якщо ви не хочете продовжувати нецікаву вам розмову, відволічіть чоловічу увагу своїми ніжками. Для цього достатньо ненароком подивитися на них і він обов’язково піде за вашим поглядом.
  • Є ще один спосіб відвернути його увагу і змусити думати тільки про вашу красу. Поправте зачіску або браслет.
  • Якщо чоловік вам сподобався і ви не хотіли б його впустити, то намагайтеся вести себе так, як і він. Це означає, що намагайтеся копіювати його рухи і жести. Цей метод допоможе чоловікові на підсвідомому рівні побачити в вас споріднену душу.
  • У розмові намагайтеся дивитися на нього, а не на всі боки. Так чоловік зрозуміє, що він вам цікавий і, що крім нього вас більше ніхто в цьому місці не цікавить. Спробуйте дивитися йому в очі, так як зоровий контакт очі в очі дуже емоційний і навіть носить інтимний характер. Періодично опускайте очі вниз або відводьте в сторону, щоб у чоловіка не склалося враження, що ви його хочете просвердлити своїм сексуальним поглядом.
Залишити коментар

*

Вгору