Колись мій дідусь сказав мені, що вони з бабусею дружать! І мені, тоді ще підлітку, було смішно таке чути. Адже я не розуміла, як можна бути в шлюбі стільки років і називати це дружбою. Але минуло кілька років і я, зустрічаючись зі своїм майбутнім чоловіком, почала розуміти дідові слова.

Подружжя

Коли ваші відносини тільки починаються все тримається на гормонах. Ви оповиті серпанком романтики. Кожна зустріч-це безодня поцілунків, обіймів, жарких ночей. Але коли ви приймаєте рішення пов’язати своє життя з чоловіком, то ваші стосунки тримаються вже на довірі та взаєморозумінні. Переступивши поріг вашого власного житла починається сімейне життя, яке сповнене різноманітними подіями. І ваше завдання полягає в тому, щоб зберегти довірчі відносини протягом усього життя. Є декілька хитрощів, які допоможуть бути вірним другом вашому чоловікові:

  1. Підтримуйте. Це найголовніше в шлюбі. Незалежно від того, правий він чи ні, ви повинні підтримати свого чоловіка. Всі помиляються. Але пробують заново лише ті у кого хтось вірив. Нехай ви вважаєте що ідея дурна! Для нього дуже важливо, що саме ви його підтримуєте.
  2. Довіряйте. Не потрібно панікувати, якщо ви почули жіночий голос поруч з вашим чоловіком. Якщо ваш чоловік не буде відчувати вашу постійну перевірку то і приховувати йому буде нічого.
  3. Будьте поруч. Не кидайте вашого чоловіка наодинці з Як стати кращим другом чоловікуйого проблемами. Ви тепер сім’я і всі проблеми тепер діляться навпіл. Навіть якщо він і не хоче розповідати, що його турбує, просто сядьте поруч обійміть і помовчіть. Так ви дасте зрозуміти своєму коханому, що завжди поруч.
  4. Поступайтеся. Ну без цього нікуди. Звичайно не варто потурати виключно всім його бажанням. Але якщо для нього дійсно щось важливе – поступіться, він буде вдячний.
  5. Будьте чесні. Справжній друг завжди буде чесний. Навіть якщо правда образлива і неприємна. На те він і друг.
  6. Сперечайтеся. Не потрібно думати що чоловікам подобається коли поруч з ними слухняна і віддана овечка. Вони люблять пристрасті. А якщо виникає якась неоднозначна ситуація то хто як не ви краще парируватиме доводами?

 

Життя буде підносити вам різного роду випробування. Але якщо ви навчитеся чути один одного і збережете довіру, то і долати всі труднощі буде просто. Адже як добре коли вдома чекає не ревнива і зла дружина, а улюблена жінка яка ще і вірний, надійний друг.

Залишити коментар

*

Вгору