Жіночий журнал JIJOUR

Як стати хорошою невісткоюВідносини невістки зі свекрухою не завжди складаються гладко. Але якщо ваш коханий це той чоловік, з яким ви хочете прожити до глибокої старості, то доведеться налагоджувати зв'язок з його мамою. Звичайно, вам може повести, і свекруха буде хорошою добродушною людиною, яка буде у всьому допомагати і прийме вас як дочку. Але бувають жінки з більш суворим характером, до якого потрібно буде пристосуватися. І ось день весілля позаду, сімейне життя тече бурхливою рікою і, звичайно ж, в ній буде присутня улюблена свекруха. Вам потрібно все добре продумати, щоб вона пишалася ну або хоча б поважала свою невістку.

Для початку покажіть їй, що вона повноцінний член вашої сім'ї. Запрошуйте її в гості і самі до неї ходіть. Часто телефонуйте та діліться якимись новинами. Не відштовхуйте її спроби щось вам порадити. Вона прожила своє життя і можливо до її досвіду слід прислухатися. Особливо добре, якщо ви будете з нею радитися. Ніщо так не тішить самолюбство свекрухи як розмова про її сина. Адже він це її досягнення і те, що ви його вибрали, теж говорить про багато що. Коли у вас буде вільний час, запропонуйте свою допомогу по господарству. Ідіть назустріч її побажанням. Не варто вступати з нею в суперечки. Будьте мудрішими.

Добре якщо ви дві мудрі жінки і не доводите справу до розборок. Але якщо суперечка все-таки сталася, проявіть терпіння і витримку з поваги до віку і статусу. Коли ви визнаєте свою неправоту, навіть якщо і праві, це буде для свекрухи багато значити. Але не перегинайте палицю. У принципових питаннях не варто прогинатися.

Відносини невістки з свекрухою

Якщо у вас є діти, то залучіть свекруху до їх виховання. Нехай вона навчить онуків чогось корисного, гуляє з ними, розповість про своє життя. У дітей повинна бути бабуся незалежно від ваших з нею взаємин. Але стежте, щоб вона не дуже їх балувала. В іншому випадку ви будете поганою, а бабуся, яка все дозволяє - хорошою.

Також варто відзначати сімейні свята всі разом. Які б не склалися у вас відносини на час урочистостей всі суперечки повинні бути закриті. Домовтеся про це заздалегідь. Якщо ж стосунки зі свекрухою все-таки не налагодилися, і нічого зробити не можна, то доведеться змиритися.

Але запам'ятайте, ніколи і не за яких обставин не кажіть про неї погано при своєму чоловікові. По-перше, ви покажете себе не з кращої сторони, а по-друге, йому буде вкрай неприємно чути гидоти про жінку, яка його виростила.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору