Про заміжжя мріє майже кожна дівчина, напевно, саме через ці дівочі мрії дана тема оповита безліччю весільних забобонів і прикмет. Весільні забобони стосуються багатьох тем, починаючи від того, як повинна бути одягнена наречена і як вона повинна поводитися в день весілля і закінчуючи тим, що повинно бути на столі і як має бути обставлено дійство одруження.

Однією з найбільш значущих прикмет для багатьох молодих є високосний рік. Кількість людей, які планують весілля у високосний рік набагато менше, ніж зазвичай. Новомодне марновірство, що союз, укладений у високосний рік, буде менш успішний і довговічний, продиктовано сучасним суспільством. Давайте розберемося, чи справді все так категорично або є, таки альтернатива, коли все буде менш драматично.

Заміж у високосний рік

Чи варто виходити заміж у високосний рік?

Думка астрологів

Астрологи стверджують, що незважаючи на те, що 2012 рік високосний – він дуже сприятливий для укладання шлюбу. Цього року їм буде протегувати Дракон, який романтичний по своїй натурі і дуже чутливий. Саме те, що дракон зовні товстошкірий, а в душі такий романтичний, він дозволяє поєднувати в собі зовнішню яскраву публічність і романтичність в внутрішньосімейних справах. Фактично, це буде сценарієм сімейного життя всіх, хто одружитися цього року, вони зможуть грамотно поєднувати яскраві тусовки і тихі сімейні вечори, що дозволить їм знайти свою тонку нитку щастя.

Думка астронома

Астрономи, як вельми прагматичні люди, стверджують, що високосний рік створено тільки для того, щоб враховувати всі миті нашого життя. Банально, але так вже складається наша реальність, що в ній просто немає цілих чисел, які підкоряються нашій логіці. Час, за який Земля робить оборот, не поміщається в загальноприйняті 365 днів, 24 години, 60 хвилин або 60 секунд, які ми звикли використовувати в нашому обліку часу. Саме ця обставина і привела до того, що для того, щоб врахувати додатковий час, який наша планета набігала за рік, прийнято додавати ще один день до року, один раз на чотири роки. Так що високосний рік, який містить на 1 день більше, ніяк не може вплинути на щирість почуттів молодят.

Весілля у високосний рік

Думка істориків

Історики стверджують, що високосний рік у багатьох народів вважався роком наречених, які в цей рік мали виключне право робити нареченому пропозицію. Крім цього в такий рік весілля гуляли без сватів, оскільки вважалося, що самі боги протегували молодим. У цей рік жінки мали виняткові права, оскільки вони могли собі дозволити відхилити пропозицію руки і серця якогось нареченого.

Будьте впевнені, що якщо у ваших серцях справді живе любов, то ніякі прикмети вам не страшні, бо будете ви жити довго і щасливо душа в душу.

фільм Заміж у високосний рік

На тему заміжжя у високосний рік навіть зняли однойменний фільм “Заміж у високосний рік“, який ми обов’язково рекомендуємо вам подивитися, щоб усвідомити, що дорога до щастя легка і безтурботна, і ніякі забобони не повинні цьому перешкодити.

Залишити коментар

*

Вгору