Вже майже на порозі казковий і чарівний новорічний період, що дарує нам найщасливіші та найяскравіші враження. Хочеться, щоб цей час був барвистим у всьому. Тому ми повинні приділити увагу не тільки своєму зовнішньому вигляду і святковим стравам, а й облаштуванню свого житла. Як створити новорічну атмосферу, яка є запорукою гарного настрою в цей період?

Як створити новорічну атмосферу

У першу чергу на її створення впливають різні святкові атрибути. Однак, перш ніж починати прикрашати свій будинок, необхідно спочатку навести в ньому лад. Адже якщо захаращену квартиру прикрасити дощиком і мішурою, то від цього мотлоху не зменшиться і більшсвятковою вона точно не стане. Тому переддень Нового року – це найкращий час для генерального прибирання та позбавлення від непотрібних старих речей.

Як створити атмосферу Нового рокуКоли в будинку буде чистота і порядок, можна приступати безпосередньо до його прикрашання. Для декорування чудово підійдуть композиції з гілок хвої та різдвяні вінки, гірлянди, свічки, фігурки різних новорічних персонажів, вирізані з паперу, сплетені з бісеру, зв’язані гачком чи спицями, вишиті, тощо. Намагайтесь зробити хоча б частину декорацій своїми руками – це допоможе відчути наближення свята більш яскраво.

У створенні новорічної атмосфери дуже велику роль грає ялинка. Звичайно, якщо ви віддаєте перевагу живому дереву, то ставити її занадто рано не варто, так як вона може засохнути і втратити свої голки ще до настання свят. А штучну ялинку можна ставити набагато раніше. А як саме її наряджати – це вирішувати вам. Для прикраси новорічної ялинки не існує чітких канонів, найголовніше, щоб ви були задоволені результатом.

В кінці року, як правило, на людину навалюється безліч справ, однак, потрібно знайти час для того, щоб трохи розслабитися. Наприклад, можна взяти за правило раз на тиждень збиратися всією сім’єю, щоб подивитися цікавий новорічний фільм. Протягом дня можна слухати класичні новорічні хіти.

Створенню новорічної атмосфери сприяє купівля подарунків, звичайно, якщо її сприймати як розвагу, а не як один з обов’язків. Нехтувати красивою упаковкою подарунків також не варто.

Створюємо новорічну атмосферуЯкщо у вас родичі або друзі живуть в інших містах або навіть країнах, то доповнити привітання по телефону або інтернету можна самими звичайними новорічними листівками

Вибираючи кому і яку листівку купити (або ж зробити своїми руками), ви обов’язково захопитись цим процесом, і тим самим підіймете свій передсвятковий настрій.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору