Гормональні препарати з упевненістю можна назвати геніальним винаходом медицини. Хоча більшість людей пов’язує це поняття з проблемою зайвої ваги і складністю її скинути. Але це не зовсім вірно. Гормони бувають різні, і лише невелика їх частина здатна впливати на збільшення відкладень жиру. Мова йде в основному про статеві гормони – прогестерон і естроген, які відповідають безпосередньо за округлості силуету жінки. Саме вони входять до складу багатьох оральних контрацептивів, прийом яких залежить від різних причин. Це може бути запобігання небажаної вагітності, порушення менструального циклу, і деякі захворювання матки і яєчників, та інші патологічні процеси, усунути які можуть лише гормони.

Як схуднути після прийому гормонів?

Виключити ймовірність набору кількох зайвих кілограмів повністю неможливо. Найчастіше набір ваги обумовлений затримкою в організмі рідини, підвищеним апетитом або неправильно підібраним препаратом. Кожен з цих факторів окремо і всі разом на фоні малорухливого способу життя і неправильного харчування виливаються у вигляді зростаючої цифри на вагах.

Деякі рекомендації по схудненню після прийому таких препаратів, можливо, дещо банальні, але самим вірним способом є приведення свого тіла в нормальний стан з допомогою фізичних навантажень у поєднанні з правильним харчуванням. Для початку слід обмежити вживання солоної, жирної і копченої їжі, а то і відмовитися від неї зовсім. Вживати щодня більше овочів і фруктів. Хоча б на деякий час забути про цукерки і тістечка. Щоб схуднути після курсу лікування гормональними препаратами, зовсім не обов’язково виснажувати себе багатогодинними заняттями в спортзалі. Буде цілком достатньо щоденної легкої зарядки вдома, яку цілком можна замінити годинною прогулянкою на свіжому повітрі.

Більш детальні рекомендації можна отримати у лікаря, який і призначав гормональне лікування. Фахівець допоможе відкоригувати дієту, запропонує оптимальний варіант фізичного навантаження, або ж призначить хороші спеціальні препарати для зниження ваги.

Залишити коментар

*

Вгору