Як визначити форму обличчяКожній з нас хочеться бути красивою і відшукати свій образ, який підкреслював би всі переваги нашої зовнішності. Що ж для цього потрібно? А потрібно, насамперед, визначити, до якого типу зовнішності ми відносимося, яким типом фігури і формою обличчя володіємо. Давайте познайомимося з собою і дізнаємося, що ж підходить саме нам.

Сьогодні ми поговоримо про форму обличчя. Обличчя кожної з нас унікальне. Але все ж існують певні типи обличчя. Визначити свою форму не так вже й складно, зате користі від цього незліченна кількість! Це і правильний вибір зачіски, і макіяжу, і форми брів.

Виділяють 6 основних типів обличчя:

Сердечко. У власниць цієї форми обличчя лоб, як правило, ширше, ніж підборіддя. Вилиці і лоб такої форми приблизно збігаються по ширині. Підборіддя досить гостре і звуженої форми.

Прямокутник. Прямокутне обличчя має одну основну характеристику. Довжина такого обличчя набагато більша, ніж ширина. Крім того, обличчя такої форми має достатньо чіткі межі.

Овал. Така форма завжди вважалася класичною, правильною і еталонною. Цю форму характеризує більш широкий у порівнянні з підборіддям лоб, злегка виступаючі вилиці. Обличчя такого типу звужується плавно до вузького овалу підборіддя.

Коло. Кругле обличчя має приблизно однакову довжину і ширину. Найбільш широкою частиною обличчя такого типу є щічки. Лінія підборіддя зазвичай слабко виражена. Такій формі властиві плавні нечіткі лінії.

6 типів обличчя

Квадрат. Квадратне обличчя має схожість з круглим в тому, що його ширина і довжина збігаються. Але в цьому випадку всі лінії дуже чіткі. Яскраво виражена лінія підборіддя, широкі, чітко окреслені вилиці.

Трикутник. Довжина трикутного обличчя досить гармонійне по відношенню до його ширини. Особливість цієї форми в підборідді – гострому і звуженому. Ще однією відмінною рисою є вилиці, які знаходяться трохи вище, ніж у класичній овальній формі.

Як же визначити, яка у вас форма обличчя?

Визначення форми обличчяДля визначення своєї форми обличчя слід провести кілька елементарних маніпуляцій. Підійдіть до дзеркала. Зберіть волосся у високий хвіст, приберіть чубок (якщо він є) з чола. Встаньте прямо перед дзеркалом. Не нахиляйте і не повертайте голову. А тепер озбройтеся косметичним олівцем або можна навіть помадою і обведіть на дзеркалі контур відображення свого обличчя.

Якщо у Вас зовсім вже не піднімається рука малювати щось на своєму улюбленому дзеркалі, є легший спосіб. Озбройтеся сантиметровою стрічкою і вимірюйте пропорції свого обличчя, стоячи перед дзеркалом. Дізнавшись довжину і ширину свого обличчя, їх співвідношення, Вам буде простіше правильно визначити свою форму обличчя.

І не забувайте – Ваша краса у Вашій унікальності! @}-]-

Форми обличчя та способи їх корекції

Залишити коментар

*

Вгору