Очі – це сама виразна частина жіночого обличчя. А макіяж – це ціле мистецтво створення жіночності. Тому кожна жінка, подібно справжньому художнику, підбирає для себе фарби, щоб створити неповторний образ. Деякі жінки створюють макіяж інтуїтивно, інші дотримуються порад книг і журналів. Але подивившись на фото з ідеально виконаним макіяжем дуже важко здогадатися про послідовність етапів.

У будь-якому випадку, підбір макіяжу – це захоплюючий процес проб і помилок. І чим більше експериментів із створенням макіяжу, тим краще відшліфовується ваша техніка виконання макіяжу. Для цього Жіночий журнал JIJOUR і пропонуємо вам покрокові інструкції виконання десяти макіяжів, які допоможуть вам створити різні дивовижні образи.

Як робити макіяж фото

Макіяж “Таємничість”

Трохи постаратися і може вийти ось такий загадковий макіяж, холодні відтінки якого додадуть вам легку таємничість і неприступність.

Як робити макіяж

Як робити макіяж 1

Макіяж біло-сірих відтінків

Відмінно підходить як вечірній макіяж. Підкреслює красу карих очей. Створить родзинку і додасть вам сексуальності в погляді і вишуканого шарму.

Як робити макіяж 2

Як робити макіяж 3

Яскравий літній макіяж

Якщо ви зібралися на вечірку на пляжі або прокотиться на яхті – тоді цей дивовижний макіяж для вас. Він підкреслить яскравість вашого характеру і гарний літній настрій.

Як робити макіяж 4

Як робити макіяж 5

Макіяж з блиском

Створить образ справжньої красуні. Збираючись на звану вечерю або вечірку, зробивши такий макіяж, відбою від залицяльників точно не буде.

Як робити макіяж 6

Як робити макіяж 7

Макіяж для вечірки

Дуже цікавий макіяж. Ідеально підійде для вечірки. Контрастне поєднання кольорів макіяжу створить неповторний образ.

Як робити макіяж 8

Як робити макіяж 9

Новорічний макіяж

Цей варіант макіяжу ідеально підійде для створення новорічного образу. Такий новорічний макіяж ви можете використовувати для зустрічі Нового Року чи будь-якої іншої костюмованої вечірки.

Як робити макіяж 10

Як робити макіяж 11

Макіяж – виразність очей

Ідеальний макіяж для карих очей. Макіяж підкреслить їх глибину, виразність і яскравість. Може бути як вечірнім так і денним макіяжем.

Як робити макіяж 12

Як робити макіяж 13

Макіяж – стрілки

Підкреслить глибину ваших очей і додасть їм виразності.

Як робити макіяж 14

Як робити макіяж 15

Денний макіяж

Додасть свіжості вашим очам. Приховає втому очей і створить образ ділової леді.

Як робити макіяж 16

Як робити макіяж 17

Макіяж хижачки

Макіяж для сміливих і екстравагантних дівчат. Хочете бути в центрі уваги – тоді такий макіяж саме для вас, так як він буде привертати увагу абсолютно всіх.

Як робити макіяж 18

Як робити макіяж 19

Коментарів

1
  • Таня

    19.05.2014 15:19

    опишіть будьласка якими саме засобами косметичними модель зроблений маж макіяж….. які кольори тіней….. тональний і т.д.

Залишити коментар

*

Вгору