Напевно, в усі часи люди керувались якимись прикметами і законам при будівництві будинку, а також при облаштуванні свого житла. У наші дні досить широко використовується давньокитайське вчення фен-шуй, направлене на створення гармонії між людьми і навколишнім середовищем. Для того, щоб фен-шуй приніс бажаний результат, потрібно передусім визначитися, що саме хочеться змінити в житті. Яку сферу життя ви хотіли б змінити? Це може бути удача в любові, радість материнства, або ж кар’єрне зростання й прибуток, здоров’я і т. д. Після визначення сфери життя, яку потрібно змінити, слід розібратися, де саме в квартирі знаходиться той напрямок, який відповідає на потрібну життєву сферу.

Отже, пропонуємо вашій увазі зони фен-шуй в квартирі:

Як визначити зони Фен-шуй в квартирі

Північ. Цей сектор приміщення несе відповідальність за кар’єру і успіх у справах. Впустити успіх можна завдяки талісману надійності, яким є черепаха. Можна набагато поліпшити справи в бізнесі, поставивши на робочому столі статуетку цієї тварини. Крім цього, в цій сфері допомагають і талісмани води, наприклад, картини, на яких зображена чиста вода, або моделі вітрильників та всього, що має відношення до води.

Південь. Це сектор особистісного зростання, слави і самореалізації. Допомогу в налагодженні цієї зони можуть надати власні призи і трофеї, одержані за різні досягнення господарями будинку. До них можна віднести і дипломи, грамоти, нагороди, медалі і т. д. Так само цілком підійдуть статуетки знаку зодіаку тієї людини, чию сферу слід покращувати.

Захід. Зона, що відповідає за творчість людини, за радість материнства і виховання дітей. Творчі здібності поліпшуватимуться, якщо розмістити в цьому секторі «музику вітру», в якій трубочки дзвіночків обов’язково мають бути порожніми. А для посилення успіхів, пов’язаних з продовженням роду, в даному секторі можна розмістити статуетки малюків.

Схід. Сектор, що відповідає за благополуччя в родині і здоров’я людини. Символами благополуччя цієї сфери є персики. Ними можна декорувати приміщення, можна це зробити і за допомогою картин із зображенням цих фруктів. Так само поліпшити цю зону можна картинами, на яких зображені журавлі на тлі природи.

Північно-захід. Сектор друзів, помічників і приятелів, а так само зона подорожей. Активувати зону можна завдяки статуеткам чи зображень ангелів. Зовсім не зайвими будуть ікона святого і картина із зображенням дуже успішної і знаменитої людини.

Північно-схід. Зона мудрості, отриманих знань і досвіду. Помічником поліпшення цієї сфери стануть статуетки змій, а так само кристали – талісмани знань і мудрості. Сприятливий вплив на цей сектор надасть фарфор, зокрема вази з порцеляни. Також дуже рекомендується розмістити в цій зоні глобус.

Південно-захід. Цей сектор відповідає за благополуччя людини в коханні та шлюбі. Активувати цю зону зможуть статуетки закоханих пар, а також фотографії господарів будинку. Час від часу рекомендується розміщувати у певному куточку шоколадні цукерки, живі квіти у вигляді серця і т. д.

Південно-схід. Сектор багатства і фінансового благополуччя. Найкраще допоможуть активізувати цю зону акваріум з рибками, міні-фонтан, модель корабля, яка обіцяє удачу в справах своїм власникам.

Як визначити зони Фен-шуй

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору