Кожен з нас мріє про білосніжну усмішку, яка здатна підкорити кожного. Запорукою сліпучої усмішки є красиві і здорові зуби. Але далеко не всі можуть похвалитися своїми зубами, так як вони з часом починають жовтіти, а емаль на них стоншується. Уповільнити або зовсім припинити такий процес досить важко, але якщо слідувати рекомендаціям стоматологів, то цілком можливо зберегти здоров'я своїх зубів і їх природну білизну.

Як зберегти білосніжність зубів

Саме перше і основне правило - це обов'язкова чищення зубів як мінімум двічі на день. Але так як, після кожного прийому їжі, можливість почистити зуби є не в кожного, треба обов'язково ополіскувати рот, а особливо якщо вживалися фарбувальні продукти і напої. Слід також частіше користуватися зубною ниткою, вона допомагає видаляти залишки їжі у важкодоступних місцях. Чистити зуби слід самою звичайною пастою, яка підходить для щоденного використання, а ось відбілюючою пастою можна скористатися не частіше двох разів на тиждень. Додана в пасту харчова сода і звичайна вода, допоможуть зберегти емаль. Таким способом можна чистити зуби через день.

Якщо немає бажання дуже рано шукати фахівця, який зможе відбілити зуби, то слід вживати в їжу якомога меншу кількість фарбувальних продуктів. Це кава і чай, червоне вино, безліч ягід, шоколад та інші. Всі ці продукти сильно змінюють колір емалі, з цієї причини пити напої бажано таким чином, щоб їх контакт з емаллю був якомога меншим, наприклад, через трубочку. А наліт, що утворився на зубах можна зняти за допомогою твердих продуктів, таких як морква, яблука, селера і багато інших.

Білосніжність зубів

До зміни відтінку емалі призводить куріння, нікотин сильно сприяє появі на зубній поверхні темно - коричневих плям, які самостійно вивести неможливо. Навіть фахівцеві це не під силу, так він їх видалить тільки разом з емаллю. Дуже грубе чищення зубів також може призвести до руйнування емалі. Тому вибирати зубну щітку потрібно ретельно, щоб жорсткість її щетини відповідала стану зубів. А розібратися з питанням, яка саме щітка підходить кожному, допоможе лікар - стоматолог. Для професійного відбілювання також потрібно відвідувати лікаря двічі на рік.

Якщо слідувати таким досить простим і легким порадам, то цілком реально зберегти на довгий час природну білизну зубів і сяяти гарною посмішкою.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору