Всі країни світу вже давно ведуть боротьбу за здоровий спосіб життя своїх співвітчизників. Для цього використовуються різноманітні способи і обмеження часу продажу алкогольних напоїв, заборони на куріння в громадських місцях, підвищення цін на алкоголь і тютюн. Але все це не дасть результату, якщо людина сама для себе не розставить правильні пріоритети. Однією з найбільш згубних і непотрібних звичок визнано куріння. Воно не несе абсолютно ніякої користі і викликає безліч захворювань. Найгірше, що від курців страждають і люди, що абсолютно не палять. Але ті хто колись курив, знають що позбутися цього вкрай проблематично. Але немає нічого неможливого.

Як кинути палити?

Отже, ви для себе вирішили, що хочете кинути. Але куріння настільки щільно увійшло у ваше життя, що ви просто не знаєте чим замінити цей ритуал.

  1. Для початку спробуйте зайняти свій вільний час по максимуму, щоб виключити думки про куріння. Найчастіше куріння, це скоріше моральна залежність, ніж фізична. Людям просто подобається сам процес. Якщо у вас не буде вільного часу, то і палити не буде коли.
  2. Постарайтеся знаходитися в колі некурящих людей. Одному буде не комфортно постійно бігати на перекур, і ця звичка зникне за непотрібністю.
  3. Замініть само куріння іншою звичкою. Наприклад, заварюванням смачного чаю, або їжте сухофрукти. Можна спробувати замінити сигарети – насінням соняшнику. Від нього теж дуже важко відірватися.
  4. Просто кинути за один день дуже важко. Тому порахуйте, скільки ви викурюєте за день. І далі намагайтеся зменшувати кількість щодня на 1. Для вас це буде практично невідчутно, зате з часом така тактика допоможе звести число сигарет до нуля.
  5. Попросіть близьку людину назвати вам мінуси Кинути палити?куріння. Повірте, ви почуєте багато неприємних речей. Це змусить задуматися.
  6. Просто сядьте і порахуйте, скільки ви витрачаєте на сигарети в день. Потім порахуйте це число за тиждень, за місяць і за рік. Величезна сума вийде. Так не краще витратити їх на щось дійсно потрібне?
  7. Подивіться наукове кіно про наслідки куріння. Це зможе дати вам потрібну мотивацію. Правда з часом ефект слабшає. Тому повторюйте перегляд регулярно.
  8. Якщо ви протрималися без сигарет, хоча б тиждень, можете сміливо вважати, що з фізичною залежністю покінчено, залишилася лише моральна. А це значить, що все залежить тепер тільки від вас. Не давайте собі поблажок. Навіть одна викурена сигарета на п’яну голову зведе нанівець всі ваші старання.
Залишити коментар

*

Вгору