Всі форми чорного чаю походять з повністю ферментованих листів Sinensis, високого вічнозеленого чагарника, який цвіте білими квітами, що нагадують кізил. Легенда свідчить, що ця рослина була першим дивом природи у світі трав’яних чаїв.

У Китаї деякі вважають, що рослина була відкрита ще в 2737 до н.е., коли в один прекрасний день, імператор Шен Нунг стояв на колінах перед вогнем, нагріваючи воду. Раптом налетів вітер. Листя тремтіли, зривалися вниз і падали в киплячу воду. Аромат полонив Шен Нунг, і він вирішив спробувати вариво, і інше вже історія.

Користь чорного чаю

Протягом багатьох століть у Китаї ченці і травники вивчали рослини, їх цілющі властивості, і передавали свої знання наступному поколінню по словесній інструкції. На сьогоднішній день існує більше трьох тисяч видів чагарника, які дають сотні, якщо не тисячі, з сортів найпопулярніших чаїв у світі.

Перевагами первинних властивостей чайного листа є поліфеноли, зазвичай звані дубильні речовини, які дають колір, міцність, тіло і смак, присутній в чаї після його обробки. У мистецтві ферментації, листя складаються, окислюються, темніють, змінюють смак і аромат.

Корисні властивості чорного чаю:

  1. Високий вміст кофеїну в чорному чаї допомагає вбити віруси і запобігає появі шкірних інфекцій.
  2. Чай в пакетиках у вологому і теплому стані допоможе зменшити набряклість очей.
  3. Чорний чай зменшує появу передчасних зморшок і утворення прищів.
  4. Антиоксиданти, які присутні в чорному чаї, можуть запобігти раку шкіри.
  5. Екстракти чаю може виступати в якості блокуючого агента, якщо наносити його на шкіру.
  6. Таніни та поліфеноли, що містяться в чаї допомагають прискорити процес регенерації шкіри.
  7. Таніни захищають шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища. Це також допомагає поліпшити циркуляцію крові і боротися з бактеріями в організмі.

Корисні властивості чорного чаюУ той час як ферментація дає деякі з найбільш акуратних чаїв у світі, він змінює лікарський характер. Вважається, що чим більше бродіння в листі, тим слабкіше лікарський характер. Таким чином, зелений чай вважається найсильнішим в медицині, м’яко ферментований займає друге місце в лікувальній силі, і чорний, найбільш ферментований з чаїв, є третім, але вважається найсмачнішим.

Травники часто рекомендують включати чорний чай в свій раціон, але помірно, через великий вміст кофеїну.

Залишити коментар

*

Вгору