Догляд за шкірою навколо очейСаме шкіра навколо очей здатна не тільки видати Ваш справжній вік, а й додати до нього кілька років. Зона навколо очей по праву вважається найніжнішою на обличчі. Тут шкіра дуже тонка і майже не містить жиру. Очевидно, що саме ця область потребує постійного та особливого догляду, інакше Вам доведеться зріднитися з такими явищами як зморшки, припухлість і синці під очима.

Вважається, що ретельний догляд за шкірою навколо очей повинен починатися вже з 25 років. Яким же повинен бути цей догляд? «JIJOUR» готовий з радістю поділитися з Вами деякими порадами та рекомендаціями:

  • Є речі, які повинні стати для Вас звичними. Наприклад, коли після вмивання Ви витираєте обличчя рушником, привчіть себе робити це акуратно – не розтираючи шкіру, а лише промокаючи вологу на ній. Це позитивно позначиться не тільки на шкірі навколо очей, але і на шкірі в цілому.
  • Ніколи не користуйтеся звичайним кремом для обличчя для області навколо очей. Він абсолютно не підходить для цього. Крем для цієї області має легку не липку текстуру. Звичайний же крем є занадто жирним для цієї зони. При покупці крему завжди звертайте увагу на його склад. Для області навколо очей добре підійдуть засоби, що містять колаген, еластин, вітаміни А і Е. А от наявність, наприклад, ланоліну не зовсім бажано. Він може викликати подразнення. Пам’ятайте також про сонцезахисний фактор, без нього – ніяк.
  • Шкіра навколо очейНанесення крему в зоні навколо очей теж має свої особливості, які потрібно не тільки знати, а й активно їх використовувати. Рухи для нанесення крему повинні бути легкими і поплескуючими. На нижню повіку наносимо крем від зовнішнього кута до перенісся, на верхнє – навпаки. Ці лінії вважаються лініями найменшого подразнення шкіри. Так ми не травмуємо нашу шкіру і не провокуємо появу нових зморшок.
  • Не зловживайте чаєм (кефіром, какао, соком…) перед сном. Вся випита Вами перед сном рідина нагадає про себе вранці у вигляді мішків під очима.
  • Сидячи за комп’ютером, не забувайте робити перерви через кожні 40 хвилин. Напруга очей призводить не тільки до їх почервоніння, а й до появи зморшок навколо очей. Можна виконати під час перерви невелику зарядку для очей.
  • Сонцезахисні окуляриЩе одним вкрай важливим правилом для Вас повинні стати сонцезахисні окуляри. Ніколи не економте при покупці хороших окуляр. Від цього залежить не тільки Ваша краса, але і здоров’я. І запам’ятайте, що окуляри – це не просто літній аксесуар, який в іншу пору повинен бути захований до наступного тепла. Окулярами ми охороняємо себе не від спеки, а від шкоди, що несуть в собі сонячні промені. Крім цього, вони допомагають нам не жмуритися, дивлячись на сонце. Тим самим зменшують ризик виникнення зморшок.
  • Шкіра навколо очей, як і вся шкіра обличчя, потребує очищення. Тільки очищення тут має бути максимально акуратне, з урахуванням чутливості цієї зони. Використовуйте для очищення лосьйони або молочко. Рекомендуємо Вам виконувати очищення, не розтираючи шкіру. Нанесіть засіб на ватний диск. Після прикладіть диск до закритого ока – потримайте пару секунд, а тоді легким рухом видаліть диск.
Залишити коментар

*

Вгору