Куріння – фізіологічно необхідний для організму людини процес. Нікотин убиває 36 видів мікробів, з них вісім шкідливих. Під дією нікотину першими гинуть старі й ослаблені клітини головного мозку. А також ті, що чинять опір палінню. Смоли при втягуванні диму, які осідають на внутрішніх поверхнях легенів, утрудняють доступ повітря до альвеол, ніж примушують організм до доброчинного посилення припливу крові до них. Без куріння аналогічний ефект можна отримати лише інтенсивними заняттями спортом або складними дихальними вправами. Сам по собі процес затягування диму, а також кашель курця є природною і необхідною дихальною гімнастикою.

Користь куріння

Некуряща людина передчасно зношує свій організм роботою без перекурів. А нікотин вбиває в людині коня. Перекур – велика підмога в профілактиці серйозних психічних розладів. Курці відволікаються від виробничих проблем, жартують. Кожна усмішка, як відомо, продовжує людське життя на хвилину, а кожна сигарета – скорочує на три хвилини. Отже, достатньо за час перекуру три рази посміхнутися, і міфічна шкода тютюну зовсім зійде нанівець. Крім того, тимчасова відсутність кисневого підживлення мозку змушує його після перекуру працювати з подвоєною ефективністю, що не може не позначитися позитивно на якості роботи. Цього не можна сказати про некурящих, розумові здібності яких до кінця дня експоненціально знижуються через монотонне навантаження і кисневе перенасичення.

Що саме палити – кожен вибирає сам, перепробувавши безліч сортів сигарет, цигарок, трубкового і нюхального тютюну. Некурящі позбавляють себе такої широкої гами відчуттів, збіднюють свій внутрішній світ. Як курити – дуже важливе питання. Якщо навколо кращої людини клуби і запах диму, то це димить дилетант, виводиш в повітря цінний продукт. Істинний курець глибоко затягується, довго тримає дим у своїх легенів, де осідають і вбираються всі ароматні компоненти. Така людина екологічно нешкідливіша для некурців, оскільки споживає менше кисню. Щоб не викидати разом з недопалком частину цінного мікрохімічного складу сигарети, краще попередньо відірвати й викинути фільтр. А коли вогник догорающої сигарети почне обпалювати пальці, слід насадити бичок на сірник і докурити його без залишку, тримаючи за цю імпровізовану ручку.

Куріння

Курець, краще пристосований до життя. У критичну хвилину в його кишені завжди знайдуться сірники щоб розвести вогнище або освітити шлях у темряві. У курця немає проблем, якщо він хоче з кимось заговорити, познайомитися. Варто тільки попросити вогнику. Тому куріння особливо рекомендується дівчатам, страждаючим сором’язливістю.

Особистому життю курця можна позаздрити. Його оточують тільки люблячі люди, для яких важливе ставлення до людини, а не до смороду, що від нього виходить.

А єднання поколінь! Солідні дядьки в шикарних костюмах немов жебраки стріляють у пацанів закурити, перекидаються з ними дружніми репліками. У некурящих рідше знаходяться приводи для доброго спілкування.

Є й економічний ефект. Адже за запитання до перехожого “Грошей не знайдеться?” можна получити. Аналогічний же за змістом питання “Закурити не знайдеться?” ні в кого не викликає негарної реакції. Досвід звичного жебрацтва стане в нагоді в подальшій нелегкій долі звільненого за станом здоров’я.

Міфічна шкода куріння

Люди, які не шкодують гроші на куриво, економічно захищають себе від пияцтва, наркоманії, розпусти. На це просто не вистачає грошей.

Курящий чоловік нагадує жінці настільки милого її серцю сосуночка. Правда, чоловік думає, що він нагадує супермена. Як би там не було, його успіх в коханні, недалеко пішов від маминої цицькі, забезпечено. У курящих жінок, можливо, інша підоснова успіху у чоловіків. Медики називають це “оральний автоматизм”. Смоктати, так з вогником!

Тільки тютюнова промисловість по всьому світу дає роботу мільйонам людей – і це не рахуючи лікарів.

Залишити коментар

*

Вгору