Чомусь у суспільстві вважають, що чоловік одружується найчастіше з корисливих міркувань і в дружини вибирає ту жінку, яка здатна в деякій мірі замінити йому домробітницю й мати. Насправді перед чоловіком стоїть дуже непросте завдання – вибрати кохану жінку, женитись і не пошкодувати про свій вибір. Хоча перед жінками стоїть теж не легке завдання, як вибрати чоловіка, щоб він був хорошим батьком і чоловіком.

Як вибрати дружину

На відміну від жінок, зробити остаточний вибір, чоловіку вкрай важко. ;D По-перше, тому що йому дуже складно зрозуміти особливості жіночої психіки та логіки, а по-друге, найчастіше чоловік орієнтується на зовнішній, візуальний образ, що значно ускладнює вибір за внутрішнім змістом. Найчастіше красиві зовні, виявляються «порожні» всередині і з ними нема про що навіть поговорити.

Погодьтеся, складно знайти ідеал – жінку, у якої відмінна зовнішність і при цьому зрозумілий, відповідний внутрішній стан. Дуже хочеться, щоб жінка смачно готувала, підтримувала чистоту і порядок в будинку, не обурювалася через походів на футбольні матчі і не виступала проти вживання пива з друзями.

Як вибрати дружину, та так щоб прожити з нею довго і щасливо, продовжуючи свій рід? Які критерії важливі при виборі?

  • її сім’я, її мама і її взаємини з мамою. Якщо вона у всьому звикла радитися зі своєю мамою, обговорює з нею кожну деталь і кожен свій крок, то після весілля нічого не зміниться, мама так і залишиться головним персонажем, з яким будуть радитися і обговорювати кожну деталь, тільки предметом розмови найчастіше будете ви. Якщо такий розклад вас напружує, то краще з весіллям не поспішати, і ще раз зважити своє рішення. Сімейна модель, яка відклалася на підсвідомому рівні вашої обраниці, дуже скоро з’явиться в повній мірі, а змінити підсвідому програму можуть тільки тривалий курс психотерапії, і то, якщо є бажання внести зміни.
  • Вибір хорошої дружиниїї ставлення до господарсько-побутових операцій. Вміє – не вміє готувати не головне, навчитися можна дуже швидко, а от якщо немає бажання радувати вас кулінарними шедеврами, то це вже складніше. Якщо вас не лякає їжа з напівфабрикатів, і ви готові чимало часу поводити на кухні, тоді це взагалі не проблема. Те ж саме відноситься і до чистоти, якщо ви будете самостійно робити основну частину домашньої роботи, то цьому пункту можна багато уваги не приділяти. 😉
  • ставлення до життя. Оптимісти – заряджають навколишніх позитивною енергією, підтримують у важку хвилину, песимісти навпаки. Якщо вам подобається її ставлення до життя, це добре, якщо ні, подумайте, чи зможете ви ужитися.
  • ставлення до матеріальних благ. Чи працює ваша обраниця? Яке її ставлення до заробітку і як вона вважає за краще витрачати гроші? Якщо в цих питаннях вас нічого не бентежить, це добре, якщо ви вважаєте, що вона занадто багато витрачає і при цьому не заробляє навіть частини цієї суми, то найімовірніше, у шлюбі вас це почне дратувати. Як показує практика, сварки на матеріальному ґрунті найчастіші в сім’ях.
  • ставлення до дітей. Однією з найважливіших функцій сім’ї є продовження роду – поява дітей. Ваша обраниця повинна хотіти мати дітей, і не бояться втратити через вагітність фігуру, порушити свій кар’єрний ріст. Ваші погляди на кількість дітей у сім’ї і на їх виховання повинні збігатися, інакше розбіжностей вам не уникнути.

У наш час складно собі уявити вступ в шлюб без попереднього спільного проживання. Щоб пізнати людину краще, необхідно прожити разом більше півроку, і як кажуть у народі «пуд солі з’їсти». Найбільш значимі якості особистості виявляються в складні, проблемні періоди, якщо труднощі і негаразди ви пройдете разом і допоможете один одному їх пережити, то ваша сім’я буде міцною і щасливою.

Вибір дружини

Вибираючи собі дружину, в першу чергу, оцініть своє ставлення до неї, якщо це любов, то чи потрібні вам взагалі будь-які параметри? Одружуйтесь і будьте щасливі! *OK*

Залишити коментар

*

Вгору