Педикюр – це щотижнева обов’язкова процедура, як і манікюр, в житті кожної жінки. Для цього не обов’язково бігти в салон, щоб вам там зробили педикюр. Та й тим більше багатьом жінкам не подобатися, коли їх ноги чіпають чужі люди. Тому більшість жінок намагається робити педикюр вдома своїми силами. Але, щоб результат вас порадував, обов’язково потрібно виконувати процедуру педикюру за всіма правилами.

Як зробити педикюр в домашніх умовах

Як зробити педикюр самостійно

1. Розпарювання ніг

Щоб розпарити ноги, потрібно налити гарячої води в тазик і протягом півгодини приймати ванну для ніг. Вода повинна бути добре мильною, тому потрібно заздалегідь натерти трохи мила (можна дешевого) в ємкість. Хорошу користь для шкіри ніг принесуть хвойні або трав’яні відвари, які додаються у воду в процідженому вигляді. Якщо на п’ятах сильно загрубіла шкіра, то можна в тазик потрібно,додати ще морської або кухонної солі. Вода для розпарювання ніг повинна бути досить гарячою, в міру її остигання необхідно доливати окріп в таз.

Розпарювання ніг для педикюру

2. Видалення ороговілої шкіри

Огрубілу шкіру з п’ят і підошов прибирають спеціальної пемзою або теркою. Можна скористатися більш делікатним відшелушуючим засобом для ніг, наприклад, кавовий скраб. Тут важливо не занадто перестаратися, щоб не видалити випадково зайвий шар шкіри.

3. Відпочинок

Після того, як ви зробили пілінг, потрібно щоб ноги відпочили, для цього зробити півгодинну перерву.

4. Відсунення кутикули

Щоб отримати рівну форму нігтів, потрібно лопаткою або паличкою відсунути кутикулу. Зайву шкірку біля нігтів краще не зрізати – так як можна занести інфекцію після цього.

Відсунення кутикули в педикюрі

5. Обрізання нігтів

Стригти нігті на ногах потрібно по прямій лінії без будь-яких заокруглень, щоб уникнути вростання нігтя. Також не стригти занадто коротко, оскільки виступаючі краї шкіри будуть тертися об взуття при ходьбі.

6. Шліфування

Нігті на ногах обробити пилочкою так само, як і нігті на руках.

7. Обробка

Пальці і ступні потрібно продезінфікувати підходящим засобом, наприклад, лосьйоном.

8. Нанесення лаку

На нігті, на свій розсуд, можна нанести безбарвний або яскравий відтінок лаку.

Нанесення лаку на нігті ніг

9. Змазування кремом

Коли лак висохне повністю, ступні ніг змастити кремом для ніг, при цьому акуратно їх помасажувати.

Залишити коментар

*

Вгору