Жіночий журнал JIJOUR

Говорячи про сексуальність образу нареченої не варто забувати про таку інтимну частину будь-якої жінки як ноги. Дійсно, коли весна, літо або початок осені ми охоче відвідуємо майстрів педикюру, але не варто про це забувати і взимку. Саме зимовий період дуже важкий час для наших ніжок, тому що вони весь час у чобітках, колготках та шкарпетках. Особливо ретельно потрібно підійти до догляду за ногами напередодні весілля.

Весільний педикюр

Весільний педикюр – невід'ємний атрибут прекрасної нареченої

Перше, з чого потрібно почати любити свої ніжки напередодні весілля, це зі спа-процедур. Такий догляд за ногами краще робити в салоні, так як професіонал здатний підібрати комплекс саме для вас і ваших ніг. Перед тим як довіритися персоналу салону, не посоромтеся дізнатися, як саме вони стерилізують інструмент і оцініть саму чистоту в кабінеті у спа-майстра.

Весільний педикюр 10Весільний педикюр 11
Весільний педикюр 8Весільний педикюр 9

Весільний педикюр 12

Такі нехитрі маніпуляції дозволять вам уникнути багатьох проблем, і якщо салон піклується про своїх клієнтів, то майстри з задоволенням дадуть відповідь вам на будь-які питання перед початком процедури. Крім спа, варто приділити своїм ногам трохи більше уваги, ніж зазвичай. Ця увага повинна багато в чому бути сконцентрованою на масажі і на зволоження. Так як просто нереально привести ноги за тиждень в порядок, особливо, якщо ви вже давно не приділяли їм увагу.

Весільний педикюр 13Весільний педикюр 14
Весільний педикюр 15Весільний педикюр 16Весільний педикюр 17

За кілька днів до самого весілля варто сходити на педикюр. Під час педикюру попросіть, щоб майстер не прибирав довжину нігтя, оскільки буде дуже доречно додати їм красиву форму і розписати по аналогії з малюнками на нігтях рук.

Весільний педикюр 2Весільний педикюр 3
Весільний педикюр 4Весільний педикюр 5
Весільний педикюр 6Весільний педикюр 7

Крім нігтів важливо звернути увагу майстра, що це саме весільний педикюр, тому не варто його робити дуже глибоким, так як шкіра на п'ятах не встигне відрости і вам буде дуже складно пробігати на ногах цілий день. Щоб не доставляти собі такого дискомфорту варто віддати перевагу ніжним формам педикюру, які знімають саме ороговілу частину шкіри. Попросіть, щоб майстер педикюру вам просто заполірував ваші п'яти, після такої процедури вони будуть ніжні і м'які, як у дитини.

Весільний педикюр 18

Більшість наречених нехтують весільним педикюром, якщо планують одягнути закриті весільні туфлі або чобітки. Такий підхід в корені невірний, тому що все що ви робите перед весіллям зі своїм тілом, це ви робите в першу чергу для свого чоловіка, а не для гостей, які будуть на вашому весіллі.

Весільний педикюр 19Весільний педикюр 20
Весільний педикюр 21Весільний педикюр 22

Якщо ви забудете або відмовитеся від педикюру, ви ризикуєте потрапити у незручне становище перед своїм чоловіком, так як не дуже еротично буде виглядати торішній педикюр в поєднанні з розкішною білою весільною білизною, яку ви одягнули для першої шлюбної ночі.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору