Говорячи про сексуальність образу нареченої не варто забувати про таку інтимну частину будь-якої жінки як ноги. Дійсно, коли весна, літо або початок осені ми охоче відвідуємо майстрів педикюру, але не варто про це забувати і взимку. Саме зимовий період дуже важкий час для наших ніжок, тому що вони весь час у чобітках, колготках та шкарпетках. Особливо ретельно потрібно підійти до догляду за ногами напередодні весілля.

Весільний педикюр

Весільний педикюр – невід’ємний атрибут прекрасної нареченої

Перше, з чого потрібно почати любити свої ніжки напередодні весілля, це зі спа-процедур. Такий догляд за ногами краще робити в салоні, так як професіонал здатний підібрати комплекс саме для вас і ваших ніг. Перед тим як довіритися персоналу салону, не посоромтеся дізнатися, як саме вони стерилізують інструмент і оцініть саму чистоту в кабінеті у спа-майстра.

Весільний педикюр 10 Весільний педикюр 11
Весільний педикюр 8 Весільний педикюр 9

Весільний педикюр 12

Такі нехитрі маніпуляції дозволять вам уникнути багатьох проблем, і якщо салон піклується про своїх клієнтів, то майстри з задоволенням дадуть відповідь вам на будь-які питання перед початком процедури. Крім спа, варто приділити своїм ногам трохи більше уваги, ніж зазвичай. Ця увага повинна багато в чому бути сконцентрованою на масажі і на зволоження. Так як просто нереально привести ноги за тиждень в порядок, особливо, якщо ви вже давно не приділяли їм увагу.

Весільний педикюр 13 Весільний педикюр 14
Весільний педикюр 15 Весільний педикюр 16 Весільний педикюр 17

За кілька днів до самого весілля варто сходити на педикюр. Під час педикюру попросіть, щоб майстер не прибирав довжину нігтя, оскільки буде дуже доречно додати їм красиву форму і розписати по аналогії з малюнками на нігтях рук.

Весільний педикюр 2 Весільний педикюр 3
Весільний педикюр 4 Весільний педикюр 5
Весільний педикюр 6 Весільний педикюр 7

Крім нігтів важливо звернути увагу майстра, що це саме весільний педикюр, тому не варто його робити дуже глибоким, так як шкіра на п’ятах не встигне відрости і вам буде дуже складно пробігати на ногах цілий день. Щоб не доставляти собі такого дискомфорту варто віддати перевагу ніжним формам педикюру, які знімають саме ороговілу частину шкіри. Попросіть, щоб майстер педикюру вам просто заполірував ваші п’яти, після такої процедури вони будуть ніжні і м’які, як у дитини.

Весільний педикюр 18

Більшість наречених нехтують весільним педикюром, якщо планують одягнути закриті весільні туфлі або чобітки. Такий підхід в корені невірний, тому що все що ви робите перед весіллям зі своїм тілом, це ви робите в першу чергу для свого чоловіка, а не для гостей, які будуть на вашому весіллі.

Весільний педикюр 19 Весільний педикюр 20
Весільний педикюр 21 Весільний педикюр 22

Якщо ви забудете або відмовитеся від педикюру, ви ризикуєте потрапити у незручне становище перед своїм чоловіком, так як не дуже еротично буде виглядати торішній педикюр в поєднанні з розкішною білою весільною білизною, яку ви одягнули для першої шлюбної ночі.

Залишити коментар

*

Вгору