Весілля – це ваш великий день, і, звичайно, ви хочете, щоб  волосся виглядало ідеально. Ви можете самостійно зробити зачіску, щоб заощадити гроші або просто для того, щоб контролювати весь процес.

Як зробити весільну зачіску самостійно

 

Ось кілька порад для створення весільної зачіски в домашніх умовах від жіночого журналу “JIJOUR”:

 

  1. Досліджуйте весільні зачіски. Почніть свої пошуки завчасно, щоб встигнути вибрати саме те, що вам буде йти, буде вигідно підкреслювати ваш образ і, що підійде вашій формі і типу обличчя.
  2. Продумайте та виберіть необхідні аксесуари для вашої зачіски. Якщо ви зупинилися на класичних локонах, то вам знадобляться тільки шпильки чи шпильки з невеликим декором. Висока зачіска буде виглядати досить розкішно з тіарою, брошкою або шовковими квітами. Якщо ви хочете використовувати живі квіти у волоссі, зверніться до свого флориста. Нехай він надасть вам кілька бутонів заздалегідь або в день весілля. Також не забувайте про головні убори.
  3. Якщо ви вибрали потрібну зачіску – добре потренуйтесь, щоб вона вийшла ідеальною. Робіть нотатки. Можливо, вам знадобляться додаткові матеріали або допомога подружки нареченої.
  4.  Вимийте волосся за ніч до весілля, щоб дати їм прийняти Весільна зачіскаправильну форму. Якщо ваше волосся не тримає локони, то вони повинні бути повністю сухими на той момент, коли ви почнете робити весільну зачіску. Вологе волосся при висиханні втратить свою форму.
  5. Укладайте волосся шарами, починаючи з самого низу. Використовуйте тонкі гребені для спрощення вашої роботи. Кожен шар збризкуйте лаком. Якщо ви використовуєте щипці для створення локонів, будьте обережні, щоб не перегріти волосся і не пошкодити їх. Ніколи не використовуйте щипці на вологому волоссі. Те саме стосується випадків, коли ви користуєтеся випрямлячами.
  6. Зробіть невеликий начіс біля коріння. Це придасть вашій зачісці додатковий обсяг. Але не варто захоплюватися. Занадто пишне волосся виглядає не природно.
  7. Використовуйте лаки середньої фіксації і розпилюйте їх на відстані 20 сантиметрів від голови. В іншому випадку ви ризикуєте зробити вашу зачіску не природною, а надто штучною.
  8. Не використовуйте нові продукти в день вашого весілля. Існує ймовірність того, що у вас виникне алергічна реакція, або ж вони просто не виправдають ваші очікування. У цей день все повинно бути продумано.
Залишити коментар

*

Вгору