Як звузити пори на обличчіПори – це дуже важлива частина тіла, так як вони допомагають нашій шкірі зберегти її вологість і м’якість, але збільшені пори – це проблема.

Великі пори на обличчі досить помітні, до того ж можуть привести до різних проблем зі шкірою, головною з яких є забивання пір жиром і брудом.

В наслідок тривалого забруднення пір на шкірі можуть з’являтися прищі. Одна з найпоширеніших проблем забитих пір – вугрі. Найбільш схильною до розширення пір є занадто суха і жирна шкіра.

Способу, який би відразу і назавжди рятував від розширених пор поки не існує. Але деякі рекомендації по догляду за шкірою допоможуть зменшити їх розмір.

1. Відлущування. За допомогою такої процедури, як відлущування, можна позбавити шкіру від мертвих клітин, що забивають пори. Досить використовувати щотижня скраб. Це поліпшить саму структуру шкіри, а так само допоможе шкірі вбирати краще зволожуючий крем. Найефективнішими є скраби, в складі яких присутня саліцилова або гліколева кислота.

2. Очищення. Коли пори забиваються шкірним жиром, це призводить до розмноження мікробів і бактерій, а так само до утворення ще однієї неприємної і непривабливою проблеми – прищів. І в такому випадку пори виглядають ще більше. З цієї причини очищення обличчя – просто необхідна річ. Необхідно регулярно вмиватися, використовуючи відповідний до типу шкіри засіб для вмивання. Після очищення обов’язково необхідно застосовувати зволожуючий крем.

3. Противікові засоби. Так як старіння – це одна з багатьох причин появи розширених пор, то хороший якісний антивіковий засіб відмінно підходить для того, щоб зберегти шкірі її еластичність.

Звужуємо пори4. Маски для обличчя. Допомогти видалити жир і бруд з пір, а так само зменшити їх розмір допоможуть спеціальні маски. Хорошу маску для обличчя можна придбати в готовому вигляді, а можна зробити самостійно в домашніх умовах. Наприклад, досить популярної маскою для боротьби з розширеними порами є маска з глини. Натуральні компоненти, що містяться в глині допомагають поглинути надлишок жиру, і значно скорочують пори.

5. Мікродермабразія. Така процедура так само дозволяє зменшити пори. Порівняти цю процедуру можна з відлущуванням, але тільки більш інтенсивної форми. Таку процедуру можна виконувати тільки за допомогою професійного косметолога.

Залишити коментар

*

Вгору