Зелена дієта була розроблена в Америці, згідно з нею потрібно їсти тільки всілякі овочі та фрукти зеленого кольору. Наприклад: зелень, горошок, салат, брокколі, брюссельська капуста, зелені яблука, огірки, солодкий перець, ківі, агрус, авокадо, кабачки і т.д.

Зелена дієта

Чому зелена дієта?

Із зелених овочів і фруктів неможливо отримати багато калорій, більш того при їх вживанні організм витрачає більше енергії на переробку. Такі продукти до того ж джерело корисних речовин і вітамінів.

Дотримуватися зеленої дієти можна від трьох до п’яти днів, овочі і фрукти можна навіть готувати, причому з додаванням прянощів. Пити в цей час можна чай, зелений або трав’яний, воду. Дозволяється використовувати трохи оливкової олії для салатів.

Ніяких обмежень, окрім розумної кількості овочів і фруктів, немає. З дозволених продуктів можна приготувати найрізноманітніші страви – тушковані овочі, супи, салати.

Користь зеленої дієти

Зелена дієта допомагає позбутися не тільки від зайвих кілограмів, але і від токсинів, нормалізує тиск, має загальнозміцнювальну дію на організм. Хлорофіл, що міститься в зелених частинах рослин, покращує стан крові, імунітет.

Користь зеленої дієти

Елементи зеленої дієти дуже корисно використовувати в повсякденному раціоні. Наприклад, готувати будь-яку страву з використанням хоча б одного зеленого овоча або фрукта.

За 5 днів можна втратити близько 4 кг зайвої ваги і поліпшити обмін речовин. Довше на такій дієті сидіти не можна через недостатню кількість білків і вуглеводів. Від фізичних навантажень в цей час краще відмовитися.

Залишити коментар

*

Вгору