Жінка Водолій це дуже цікава особистість. Вона завжди яскрава і помітна, прагне завжди виділятися з загальної маси. Зазвичай це виявляється в зовнішності. Кардинальні стрижки і яскраве фарбування волосся, дуже оригінальний макіяж і вигадливий одяг це невід’ємні частини Водолія. Притому вона буде робити це постійно.

Жінка-Водолій

На роботі жінка цього знаку буде швидше головною по креативу, ніж лідером. Безмежні амбіції будуть провокувати все більше і більшу кількість сміливих ідей, які в підсумку і стануть успішними. Водолій обожнює конкуренцію. У гонці за місце кращого вона може заробити і славу і гроші, навіть якщо це і не було її первинною метою. Абсолютно не терпить брехні. Якщо зрадити довіру Водолія, то можна забути про будь-яких взаємовідносинах.

У компанії чоловіків з нею завжди є про що поговорити. Навіть найпалкіші знавці жіночої психології будуть здивовані її непередбачуваним мисленням. Завдяки цій рисі жінка Водолій рідко залишається самотньою. Вона може розмовляти на різні теми, навіть якщо погано в них розбирається. Водолій любить сильних чоловіків. Її обранець повинен вміти підтримати розмову, приготувати смачну вечерю і забезпечити сім’ю. Для неї не буде обов’язковим для виконання усіх пунктів. Але вона повинна бути впевнена, що якщо настане необхідність – вона зможе на нього розраховувати.

В ліжку жінка Водолій дуже темпераментна. Вона любить Дівчина-Водолій дивувати партнера різними експериментами і різноманітністю поз. Через яскраве сексуальне життя багато чоловіків тримається обома руками за Водолія. Іноді навіть не помічаючи підводних каменів. На жаль, зазвичай такі жінки грають роль коханки, а не дружини. Якщо ж дівчина-Водолій вийшла заміж, то вона буде чітко контролювати свого чоловіка. У нього не буде жодного шансу піти «наліво». Жінки цього знаку дуже влюбливі. Особливий відбиток у їх свідомості залишає перша любов. Їм дуже часто важко відпустити першого партнера. І всі подальші стосунки вона буде порівнювати з першим пережитим досвідом.

Хоч по своїй натурі жінка Водолій не відрізняється високою відповідальністю, у моменти конкурентної боротьби вона здатна виконувати найскладніші завдання. Теж стосується і сімейного життя. Якщо Водолія правильно мотивувати, можна побачити прекрасну турботливу хранительку домашнього вогнища. Як мама, жінка водолій буде дотримуватися дружніх взаємин з дітьми. Довіра це головний пріоритет у Водолія.

Залишити коментар

*

Вгору