В ході різноманітних досліджень було з’ясовано, що жінки набагато гостріше чоловіків реагують на різні запахи. ;D Вчені приписують це тому, що кожна жінка, як потенційна мати, повинна розрізняти, чи годиться та чи інша їжа для її дитини, а визначити це, перш за все, допомагає запах.

Жінки, чоловіки і їх запахи

Дуже важливий для жінки і запах коханого чоловіка. Вже давно доведено, що партнерів люди обох статей вибирають для себе перш за все за запахом, але жінки надають запахам набагато більшого значення.

Так, у момент вибору чоловік в основному, хоч і не розуміючи цього, покладається на нюх. Однак коли партнерка вже знайдена, і життя увійшло у спокійне русло, рідко який з чоловіків буде нюхати її ношений одяг, або постільну білизну, на якій вона спала останні ночі. *YES* Він просто не відчуває бажання це робити, не вбачає в таких вчинках сенсу.

Для жінки ж запах коханого означає затишок, захищеність, тепло і спокій. Вдихаючи аромат його тіла, що залишився на одязі, жінка ніби відчуває присутність партнера поруч, і відчуття, що вони разом, не залишає її, навіть якщо насправді чоловік далеко і надовго поїхав.

Результати опитувань показують, що 80% жінок регулярно нюхають одяг своїх партнерів, і 33% хоча б один раз спали в піжамі або сорочці свого партнера, в його відсутність. *OK* Що ж стосується чоловіків, то 50% з них ні разу не нюхали одяг своїх партнерок і навіть не відчували такого бажання. Спали, хоч одного разу, в одязі своїх жінок менше 30%. Якщо таке все ж відбувається, то тільки тоді, коли намічається розкол у відносинах і чоловік не впевнений, що зможе утримати кохану жінку поруч з собою.

Залишити коментар

*

Вгору