Мільйони жінок хочуть виглядати чудово і бути привабливою, для цього вони ретельно дбають про свіжість свого обличчя і рук, купуючи різні модні косметичні засоби і, як правило, не за низькою ціною. Але, сьогодні, як і завтра самим ефективним косметичним засобом був і залишається душевний спокій, гарний настрій і позитивні емоції.

Жіноча чарівна привабливість

Жодній жінці не допоможуть хороші масажистки, якісні косметичні маски і ніякий найсучасніший Інститут краси, якщо вона буде істерична, пригнічена, заздрісна, похмура й уразлива. Так як ефект буде тимчасовим. Таких жінок не люблять ні чоловіки, ні жінки-подруги. Їх, як правило, побоюються, як би вона своїм похмурим настроєм не зіпсувала настрій іншим. Ви хочете, щоб Вас боялися й уникали? *SCRATCH* Ні? У такому випадку візьміть на озброєння те, що придбати душевну рівновагу і позитивні емоції значно простіше, дешевше і ефект значно довше, ніж оплачувати постійно послуги косметолога або масажистки. Таким чином, Ви повернете собі жіночу чарівність, а будете звертатись до послуг косметологів та масажистів не по жорсткій необхідності, а просто для душі.

Жіноча чарівністьСтара мудра приказка говорить: «Як гукнеш, так і відгукнеться!». Якщо Ви (неважливо чоловік Ви або жінка) дали волю своєму гніву, то він обов’язково повернеться до Вас у вигляді злоби, якщо ж у Вас є заздрість, то вона принесе за собою не співчуття до Вас, а почуття презирства навколишніх. Тому краще уникати почуття гніву й заздрості, щоб не впасти в очах оточуючих і в своїх особисто, так як при таких розкладах ні про яку жіночу привабливість навіть не варто говорити.

Під час робочого дня буває різне, може статися щось хороше, так і погане, шквал радості або маса прикрощів і непорозумінь, тому повернувшись додому після роботи, треба забути про все це, відключитися. Далі необхідно створити навколо себе обстановку спокою і затишку, і до вас обов’язково повернеться новий гарний сімейний настрій, а не робочий. Варто зосередитися на чому-небудь приємному і радісному, скажіть собі: «Я люблю *IN LOVE* , я кохана, я хочу приносити людям щастя!» Переконайтеся самі, що від усіх ваших денних прикрощів і непорозумінь не залишиться і сліду, Ви підбадьоритесь і Ваша жіноча чарівність повернеться до Вас. У цьому немає нічого містичного, це звичайна душевна профілактика.

Жіноча красаЩе часто буває, що багато жінок (та й чоловіків теж), трохи понервувавши, автоматично хапаються за заспокійливі таблетки і ковтають їх одну за одною. Не потрібно поспішати це робити: психіка будь-якої людини має достатній запас міцності, щоб самому впоратися зі стресовим станом без таблеток. Систематичне вживання ліків саме по собі пригнічує ваш мозок, послаблює імунітет організму, притупляє здатність психіки до сталої рівноваги. Яка тут може бути жіноча чарівність, якщо Ви судорожно шукайте таблетки при найменших переживаннях, в сумочці у Вас ціла аптечка, мішки під очима і ще багато неприємних симптомів. Крім цього, тривале вживання ліків викликає безліч небажаних побічних явищ.

Природно не потрібно перетворюватися на бездушну істоту, якій немає абсолютно ніякого діла до того, що відбувається навколо неї. Та це в принципі і не реально, як би Ви не старалися. Але, якщо у Вас сталася сварка з коханою людиною, закрийте швиденько очі і уявіть, як ви разом йдете з нею під ручку по чудовому лісі, до Вас доносяться різні мелодії, які наспівують красиві птахи, Ви чуєте, як дзвенить лісовий струмок … Можете уявити щось інше за Вашим бажанням. І швидше за все, Ви можете помиритися в ту ж секунду зі своїм коханим, або ж сварка швидко піде на спад. За якісь півгодини Ваш настрій остаточно покращитися, і Ви з посмішкою запитайте себе: як я могла допустити, щоб через якісь нісенітниці спалахнула сварка з коханою людиною? ;D

Чарівність жінки

Варто ж спалахнувшу сварку підтримати, розпалити її своїми уїдливими зауваженнями і образами – і кінчена справа: Ви отруїте настрій і собі і коханій людині на довгі дні, і ще невідомо, в що ця сварка виллється.

От у принципі і всі поради, які необхідні будь-якій жінці щоб чарувати всіх своїм внутрішнім жіночим шармом.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору