Жіноча логіка і її відмінності від чоловічої логікиОдвічні суперечки з приводу жіночої та чоловічої логіки завжди викликають купу розбіжностей. І проведені численні дослідження, які розкривають все нові аспекти даної теми, породжують ще більші дискусії. Але ця тема дуже об’ємна і з розвитком техніки дає все більші можливості для вивчення. Так хто ж більш «логічний», чоловік чи жінка?

Ось кілька незаперечних фактів від жіночого журналу " JIJOUR ", які доведені наукою:

  1. Чоловіки, як правило, краще запам'ятовують номери і все що пов'язано з цифрами. Жінки в свою чергу, легше орієнтуються в іменах.
  2. Чоловіки традиційно домінують в математиці, природничих науках і техніці. Для жінок простіше гуманітарні знання (географія, біологія, анатомія).
  3. Жінки займають левову частку серед людей, які отримали вищу освіту з 1982 року, але жінки проходять менше стандартних тестів, які використовуються для вступу до університетів. Кращі вищі навчальні заклади залучають все більше людей, щоб просто заповнити свої пробіли зарахування.
  4. Гормони відіграють велику роль в когнітивних операціях. Дослідження, наприклад, показують, що, коли люди змінюють свою стать, їх когнітивні структури також змінюються.
  5. Жінки часто перевершують чоловіків у завданнях, які використовують обробку мови, і спираються на більш симетричну активацію півкуль головного мозку.
  6. Чоловіки часто перевершують жінок в задачах, які вимагають активацію зорової кори головного мозку.
  7. Дослідження показують, через візуалізацію головного мозку, навіть коли чоловіки і жінки виконують одні й ті ж завдання однаково добре, вони використовують різні частини мозку.
  8. Нові високотехнологічні наукові дослідження показують значні відмінності між чоловіками і жінками в умовах стресу.

Жіноча та чоловіча логіка

Насправді і чоловіки і жінки використовують логіку в рівних кількостях. Просто у кожного своє її бачення. І не знання азів психології призводить до нерозуміння і одвічній боротьбі між статями. Іноді чоловіки не розуміючи поведінки жінок, трактують їх вчинки як не логічні. І дійсно, в деяких ситуаціях жінки ведуть себе більш емоційно, ніж послідовно. Але це не означає, що їх дії не логічні. Просто з боку вони здаються не зрозумілими. Вченими давно доведено, що жінки знаходять правильне рішення швидше за чоловіків, минаючи логічний ланцюжок суджень. Це пов'язано з більш розвиненими інстинктами.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору