На які особливості у поведінці чоловіка варто звернути увагу, щоб остаточно з’ясувати, чи захоче він знову будувати з вами стосунки чи ні?

Часом навіть після розлучення ми не можемо позбутися нав’язливої ​​думки про те, що рано чи пізно все повернеться на круги своя, і ви знову будете парою. Бажання знову повернути чоловіка може бути настільки сильним, що ми навіть не усвідомлюємо, чи можливо це, і чи хоче такого розвитку сюжету сам партнер. Пропонуємо проаналізувати його поведінку ще раз, щоб зрозуміти, які вчинки свідчить про остаточний розрив відносин.

5 ознак, що ваш колишній чоловік ніколи до вас не повернеться

Ніколи не говорить про вас у компанії спільних друзів

Після довгих стосунків, швидше за все, у вашому оточенні є кілька (а, може, й більше) друзів чи спільних знайомих, які підтримуватимуть стосунки як з вами, так і з вашим колишнім. Найчастіше, якщо почуття після стосунків все ще не охолонули, то розмови про вас все одно спливатимуть і, можливо, передаватимуться вам через третіх осіб. Якщо ж рішення розпрощатися з минулим непохитно, то будь-які спроби дізнатися про молоду людину (і про те, що вона думає про вас) залишаться безуспішними і ні до чого не приведуть.

Через деякий час він вступив у нові відносини

Багато хто вважає, що якщо колишній партнер відразу ж увійшов у стосунки після розриву, то саме таким способом він намагається забути вас і переключити свою увагу на іншу людину, а може, привернути ваше. Але якщо чоловік усвідомлено зробив вибір і, переживши розлучення, продовжив вибудовувати своє життя не в парі з вами, то не варто обнадіювати себе думками про те, що він рано чи пізно все одно повернеться — таких намірів він уже, на жаль чи на щастя, не переслідує.

Він повернув вам усі ваші речі

Поки в його квартирі все ще залишилися ваші речі, ви можете тішити себе надією про те, що він їх не повертає з однієї простої причини — чекає на той момент, коли ви зможете знову повернутися один до одного і продовжити вибудовувати стосунки. Отримавши свої речі відразу після розлучення, не будуйте плани про спільне щасливе майбутнє, адже партнер своїм вчинком чітко дав вам зрозуміти: більше ви не входите ні в його життя, ні, тим більше, в особистий простір.

Ваш колишній чоловік ніколи до вас не повернеться

Уникає будь-яких зустрічей

Випадково зустрітися з колишнім партнером — звичайна справа, особливо, якщо ви обертаєтеся в тих самих колах. Але тут йдеться, швидше, про ті місця, в які він точно і цілеспрямовано заходив, коли ви були разом. Наприклад, в улюблене кафе за кавою чи спортивний зал, тренування в якому ніколи не пропускав. Можливо, ви шукатимете зустрічі з ним, а він, у свою чергу, обмежить відвідування будь-яких місць, в яких ви можете побачитись — що ж, тоді не варто сподіватися на його бажання зіткнутися з вами в реальному житті.

Ви вступили у відносини і не помітили будь-якої реакції

Повертаючись до розмови про швидкі стосунки після розриву, складно заперечувати той факт, що багато хто дійсно використовує такий розвиток сюжету як лакмусовий папірець, очікуючи на реакцію від колишнього партнера. Ви вступили в нові відносини, розповіли про це спільним знайомим і виклали спільні фотографії у соціальні мережі, але він усе ще ніяк не зреагував на такі «провокації»? Ще один доказ того, що ваше життя більше не перебуває у полі його зору та інтересів.

Залишити коментар

*

Вгору