Як забути кохану людину?Розстаючись із коханою людиною, кожен з нас відчуває біль. Ось тільки одні справляються з нею набагато швидше, ніж інші. Іноді людині досить усього пару місяців, щоб звільнитися внутрішньо від відносин, що закінчилися.

Але бувають випадки, коли депресія затягується, людина замикається в собі. Так може тривати роками… Сьогодні ми поговоримо про те, як впоратися з цією ситуацією, як не перетворити свою депресію в тривалу.

Кілька порад від JIJOUR, як забути кохану людину і повернути радість у своє життя:

Не намагайтеся відразу після розриву придушити в собі всілякі прояви болю. Не перекривайте її в собі. Інакше вона ніколи не піде. Дозвольте собі посумувати, поплакати, постраждати. Ви ж жива людина.

Іноді після розставання ми часто думаємо про рідну людину, програючи різні образливі ситуації (пов’язані з ним) в думках знову і знову. Ми сперечаємося, доводимо свою правоту, висловлюємо образи, картаємося. Якщо Ви відчуваєте, що багато залишилося не висловленим, скористайтеся прийомом, який рекомендують психологи. Візьміть аркуш паперу і напишіть все, що Вас мучить. Висловіть всі накопичені претензії, постарайтеся згадати кожну ситуацію, яка образила Вас. Після того, як закінчите, спаліть цей листок. Відчуйте, як вогонь поглинає всю Вашу біль. Якщо і після цього Ви відчуєте, що сказали не все, виплесніть на папір наболівше знову. Повторюйте це до тих пір, поки у Ваших спогадах будуть спливати якісь образи.

Як забути коханого

У важкий для Вас період переживань подбайте про те, щоб Вас не оточували речі, що нагадують про колишні відносини. Це не означає, що терміново потрібно викинути все, просто приберіть їх з очей на якийсь час.

Соцмережі в наш комп’ютерний вік додали достатньо проблем в таких ситуаціях. Ми бігаємо на сторінки до коханих, сумуємо, пишемо сумні статуси і засмучуємося ще більше, якщо на них немає реакції або ж продовжуємо з’ясування стосунків у режимі зміни статусів. Зробіть зусилля над собою, не заглядайте на сторінку рідної людини двадцять разів на день. Якщо не можете втриматися, не заходьте якийсь час в мережу взагалі.

Як забути коханого чоловікаЦе ж стосується номера телефону. Вам зовсім не потрібно видаляти номер зовсім. Запишіть його кудись на аркуш паперу і сховайте в стіл. Історії відомо так багато випадків, коли, втішаючись в компанії друзів алкоголем, ми закінчуємо вечір з телефоном у руках, набираючи чергове повідомлення.

Присвятіть час собі. Згадайте, як це, коли Ви абсолютно і повністю належите тільки собі. Психологи радять зайнятися яким-небудь видом творчості. Саме «ручна» робота найкращим чином допомагає емоційно розвантажитися людині, підняти її настрій.

Заглибтеся в свою основну роботу. Може, настав прекрасний час, коли Ви можете зайнятися своєю кар’єрою.

Оточіть себе цікавими людьми. Яким би сильним не було бажання сховатися від усього світу, не закривайтеся. Виходьте на прогулянки, зустрічайтеся з друзями, знайомтеся з новими людьми.

По можливості рушайте в подорож. Це чудові ліки, щоб розвіятися, отримати масу нових приємних вражень та емоцій.

Головне, пам’ятайте – попереду тільки найкраще! 🙂 @}- ]-

Залишити коментар

*

Вгору