Хоча у жувальної гумки, як продукту, недоліків є достатньо, але і корисних властивостей у неї на диво багато. Головне — помірність і відповідальний підхід.

Корисні властивості жуйки

Покращує концентрацію і пам’ять

Вважається, це зумовлено збільшенням припливу крові до мозку під час процесу пережовування, що сприяє збільшенню надходження кисню в мозок.

Підвищує бадьорість

Жувальні рухи щелепи стимулюють нервові закінчення і області мозку, пов’язані зі збудженням. Це може допомогти людям довше залишатися бадьорими. Жувальна гумка зі смаком м’яти вважається особливо корисною для цих цілей.

6 корисних властивостей жуйки, про які ви не знали

Допомагає боротися зі стресом і хвилюванням

Це підтверджується дослідженнями, які показали, що жування допомагає знизити рівень кортизолу у великої кількості учасників експерименту.

Захищає зуби

Американська асоціація стоматологів рекомендує жувати жувальну гумку без цукру протягом 20 хвилин після їжі, оскільки доведено, що це зменшує ймовірність утворення зубного нальоту, покращує емаль зубів, зменшує гінгівіт і активність каріозних процесів.

Читати далі: Інтервальне голодування. Як правильно голодувати?

Зменшує кислотний рефлюкс і печію

Деяким людям, які борються з кислотним рефлюксом і печією, жування гумки (окрім м’ятної) після їжі може допомогти зменшити кислотність в стравоході. За це слід дякувати підвищеному слиновиділенню і прискореному ковтанню, що допомагає швидше вивести кислоту.

Допомагає прибрати сухість у роті

Було відзначено, що жування жувальної гумки без цукру стимулює збільшення слиновиділення в десять разів. Це величезна допомога в боротьбі з сухістю в роті і дискомфортом, пов’язаним з цією проблемою.

Залишити коментар

*

Вгору