Незалежно від того сова ви чи жайворонок, те, як ви проводите ранок, впливає на ваш настрій протягом дня і на ваше психічне здоров’я в цілому. Тому відмовтеся від цих ранкових звичок, які здатні викликати стрес.

6 ранкових звичок, які викликають зайвий стрес

Звички, які викликають стрес

Не готуватися до наступного дня напередодні ввечері

Кращий спосіб уникнути стресу вранці — це спланувати свої дії напередодні ввечері. Якщо ви розплануєте все заздалегідь, то мінімізуєте ймовірність появи стресу, викликаного необхідністю швидко приймати рішення.

Перевіряти соцмережі і читати новини вранці

Припиніть з самого ранку занурюватись у проблеми інших людей. Краще обмежте перегляд новин до 30 хвилин в середині дня і 30 хвилин увечері.

Не висипатися

Нестача сну викликає перевантаження симпатичної нервової системи, а це означає, що ваше серце починає битися швидше, і ви будете інтерпретувати всі події як більш напружені, ніж вони є насправді.

Відразу ж пити каву

Не варто випивати вашу ранкову чашку кави відразу після пробудження, це допоможе уникнути різкого стрибка рівня кортизолу, гормону стресу. Експерти рекомендують пити каву приблизно через дві години після пробудження.

Звички, які викликають стрес

Пропускати сніданок або вибирати щось шкідливе

Кожен раз, коли ви не їсте, чи зупиняєтеся до моменту насичення, ви піддаєте організм непотрібному ризику стресу. Також, вранці варто уникати багатих калоріями, а також шкідливих продуктів з додаванням рафінованого цукру.

Не привносити моменти радості в ранковий ритуал

Кращий спосіб зробити ваше ранок приємнішим — це запланувати щось, чого ви будете чекати з нетерпінням. Увімкніть свою улюблену музику або прочитайте декілька сторінок з цікавої книги.

Залишити коментар

*

Вгору