Дослідження показують, що харчування має велике значення, якщо йдеться про тривалість і якість життя. Тому тримайте перелік продуктів, які допоможуть жити довше.

Продукти, які можуть продовжити життя

Бобові

Боби, соя, сочевиця, горох, люцерна — багате джерело вітамінів групи B, різних мінералів, білка і клітковини. Регулярне вживання бобових може сприяти зниженню артеріального тиску і холестерину.

Горіхи

Регулярне вживання горіхів суттєво знижує ризик померти у відносно молодому віці.

Яйця

Вони багаті на високоякісний білок і поживними речовинами, зокрема на вітаміни А і В, холін, селен, залізо і фосфор. Антиоксиданти в їхньому складі захищають зір і здоров‘я очей.

Ягоди

Всі види ягід — це хороше джерело вітамінів, мінералів, клітковини й антиоксидантів. Антиоксидантна здатність ягід пов‘язана зі зниженням ризику серцевих захворювань і запальних станів, а також із поліпшенням травлення.

9 продуктів, які продовжують життя

Гостра їжа

Люди, які додають до свого раціону гостру їжу 6 або 7 разів на тиждень — мають ризик смертності на 14% нижче.

Морські водорості

Регулярне споживання морських водоростей зменшує запалення, зміцнює імунну систему і блокує ріст ракових клітин.

Риба

Omega-3 — жирні кислоти, що містяться в рибі й допомагають клітинам залишатися молодими. Вони знімають запалення, захищають від алергії, проблем із серцем та від хвороби Альцгеймера.

Зелені листові овочі

Капуста і шпинат є відмінним джерелом фолієвої кислоти, цинку, магнію, кальцію, вітаміну C і клітковини. Завдяки чому вони допомагають знизити ризик хронічних захворювань, зокрема діабету другого типу.

Зелений чай

Цей напій дуже багатий на антиоксиданти та поліфенольні сполуки, які мають сильну протизапальну дію.

Залишити коментар

*

Вгору