Здоровий імунітет дуже важливий для кожної людини. І Харчування для зміцнення імунітетущоб він завжди працював ідеально, його потрібно зміцнювати. Імунні клітини потребують рослинних і тваринних білків, вітамінів і мінералів.

В процесі зміцнення імунітету дуже важливі такі продукти, як часник, шпинат, горіхи, селера і капуста. Ці продукти містять в собі велику кількість вітамінів, макро – і мікроелементів, а також рослинних білків. Хоча цим списком цінність даних продуктів харчування не обмежується.

Наприклад, всі види капусти (броколі і кольрабі, брюссельська і білокачанна, савойська і кольорова) відносяться до овочів самої першої необхідності. В них міститися такі біоактивні речовини, як клітковина, рослинний білок, пектин, фруктоза і глюкоза. Також у капусті міститься величезна кількість мікроелементів заліза, калію, магнію, кальцію і фосфору, крім цього масу вітамінів, що робить її одним з найпотужніших антиоксидантом і саме тому вона не поступається за цінністю навіть цитрусовим. Варто звичайно пам’ятати, що при термічній обробці дана кількість всіх цінних складових значно знижується. Але якщо порівнювати з іншими продуктами, то звичайно в броколі і кольоровій капусті їх вміст все одно залишається на дуже високому рівні.

Горіхи вважаються природним захистом організму, при цьому вони володіють унікальним і потужним балансом білків, жирів і вуглеводів. У горіхах міститься багато вітамінів і мікроелементів, що дуже цінно і важливо для імунітету. Жменя мигдалю дає денну норму речовини токоферолу, що робить його сильнішим, ніж навіть молоді пшеничні паростки.

Зміцнення імунітету

Збалансоване і правильне харчування є одним з основних умов для підвищення імунітету. Щоб забезпечити організм повним набором необхідних антиоксидантів, а також для міцного здоров’я та збереження молодості на довгий час необхідно регулярно вживати в їжу фрукти та овочі, злаки і ягоди, деякі продукти тваринного походження, такі як морська риба (краще всього – оселедець), серце, нирки і печінку. Крім антиоксидантів в організм людини потрапляє величезна кількість інших стимулюючих імунітет компонентів, а також завдяки ряду інших корисних речовин, можна перешкодити утворенню навіть ракових клітин. Але як і при будь-якому лікуванні та профілактиці, до цього питання потрібно підходити з розумом, уважно вивчивши всі плюси і навіть мінуси, пройти консультацію з фахівцем і не приймати самостійно дуже різких і кардинальних рішень.

Залишити коментар

*

Вгору