Розповідаємо які сюрпризи підготував липень для представників кожного знаку Зодіаку.
У рік Чорного Водяного Тигра липень – це період, коли більшості представників Зодіаку доведеться звернутися до матеріальних справ. Активний Марс переходить з Овна до Тельця, а останній концентрує зусилля на доходах, побутових справах, урегулюванні матеріальних питань.

На професійному фронті більшість знаків Зодіаку настане невелике затишшя. Рекомендується відмовитися від укладень договорів, прояву активності та обговорення своїх планів із колегами. Сприятливо зайнятися навчанням, підвищенням професійної кваліфікації, творчістю, читанням професійної літератури.

Астрологічний прогноз на липень 2022 року за знаками Зодіаку

У липні деякі представники Зодіакального Кола захочуть змін у особистому житті. Хтось, нарешті, наважиться створити сім’ю та офіційно зареєструвати стосунки зі своїм партнером. А хтось, навпаки, ухвалить рішення закінчити стосунки і навіть розлучитися. Відносини, що почнуться в липні 2022, з високою ймовірністю продовжаться і переростуть у щось серйозне в наступний період.

Щодо здоров’я, то більшість із типових представників Зодіаку не відчують особливих змін у своєму стані. Різких спадів та підйомів енергії не передбачається. Побоюватися варто лише харчових отруєнь. Представникам стихій Повітря та Води особливо важливо звернути увагу на справи та проблеми своїх родичів, дітей та батьків. Це зміцнить сімейні зв’язки та зробить їх більш гармонійними на тривалий час.

Залишити коментар

*

Вгору