Так, серед дванадцяти знаків Зодіаку рівно половина вибула з гри — втім, вони мають й інші якості, за які їх люблять і цінують. Ми ж підготували добірку добряків, на яких завжди можна покластися.

6 найдобріших знаків Зодіаку

6 місце: Близнюки

Спілкуючись з Близнюками, будьте готові не тільки купатися в їхній увазі та доброзичливості. Якщо нав’язувати цьому знаку свій спосіб життя і не давати маневрів для самовираження, можна зіткнутися з їхньою жорстокістю та байдужістю. Однак, якщо ви зрозумієте правила гри і не потраплятимете Близнюкам під гарячу руку, на вас чекає суцільне задоволення від спілкування. Добрі, щедрі, чуйні, вони радуватимуть вас сюрпризами, влаштовуватимуть розваги та допомагатимуть у всьому, щойно ви тільки на це натякнете.

5 місце: Стрілець

Хоча Стрільці і здаються відстороненими та зануреними у свої пригоди, насправді вони просто намагаються дистанціюватися від «виносу мозку» та негативу. Увійдіть з ними в контакт і побачите, що вони неймовірно привітні і добрі. Все, що потрібно, щоб почати купатися в їхній доброзичливій енергії, це виявитися з ними на одній хвилі: не зациклюватися на поганому і не занурюватися в дрібні проблеми, від яких вони хочуть втекти. Зробіть над собою зусилля та перестаньте бути песимістом, щоб розкрити для себе Стрільця як одного з найдобріших знаків Зодіаку.

4 місце: Водолій

Одна з місій типового Водолія — завести справжніх друзів, і що більше їх буде, то краще. Ось чому вони демонструють таку рідкісну та цінну якість, як уміння слухати. Емпатія та співчуття — та суперсила, яка робить Водоліїв найдобрішими та дуже сердечними людьми в очах їхніх партнерів. Ще одна властивість, завдяки якій із цим знаком Зодіаку легко і душевно — Водолії ніколи не приховують своє справжнє обличчя, повністю відкриваючись співрозмовнику, і тим самим задають щирого тону спілкуванню. Цінуйте друзів Водоліїв, особливо якщо вони відкрили вам свої вразливі сторони – якщо це сталося, значить, ви їм по-справжньому дорогі, і вони зроблять для вас все.

3 місце: Телець

Бронзу у списку найдобріших знаків Зодіаку займає Телець. І справа не тільки в його великодушних вчинках, а й у приємній поведінці загалом: Тельці спокійні, завбачливі та чудово виховані. Навіть якщо ви не в списку їхніх найкращих друзів, вам завжди дістанеться і усмішка, і тепле ставлення за замовчуванням. Ключова якість цього знака Зодіаку – терпіння, завдяки якому таких людей вважають зразками милосердя та доброти. Хоча справа, здебільшого, у тому, що Тельця дуже складно вивести з себе (але якщо вам це вдалося, бережіться). Пам’ятайте, що цей знак такий самий чутливий, як і ви – просто він вміє виражати свої емоції та скидати негатив здоровими способами.

2 місце: Риби

Якби слово «безкорисливий» можна було б застосувати лише до одного із знаків зодіаку, ним, звичайно ж, стали б Риби. Адже вони самозабутньо намагаються допомогти всім оточуючим і щиро хочуть зробити добру справу для кожного, хто потребує їхньої підтримки. Можна сміливо сказати, що у них найкраще серце. А якщо вам здається, що вони поводяться фальшиво, можливо, ви просто не знаєте їх досить добре: найчастіше пориви таких людей продиктовані не спробою сподобатися, а виявом щирих почуттів. Ну і ще один бонус цього знака зодіаку — органічне неприйняття конфліктів, яких Риби намагаються уникати всіма способами. І зовсім не тому, що вони покірні — просто їхній улюблений метод це пряник, а не батіг.

1 місце: Терези

Терези – це справжнісіньке втілення ввічливості і навіть лицарства, що робить їх добрим знаком зодіаку. Вони зроблять усе можливе і неможливе, щоб проявити до оточуючих найщирішу теплоту і турботу — просто тому, що це продиктовано їхньою сутністю. А вона полягає в тому, щоб будувати довкола мир та гармонію. До речі, за цю межу астрологи називають Терезів ідеальними кандидатами для керівних ролей.

Залишити коментар

*

Вгору