Ось ще один метод, вкрай корисний як для пацієнтів, так і для учнів Рейки. Він не тільки гармонізує чакри, а й розкриває в людині ресурси інтуїтивного розуму, роблячи його прекрасним провідником могутньої заспокійливою енергії Абсолюту в світ. Нагадаємо, що центрування проводиться в стані медитації, тому дуже важливо перебувати у вільній врівноваженій позі. Текст, наведений далі, рекомендується надиктувати приємним голосом на магнітофон, супроводжуючи його гармонійною медитативною музикою. ;D

“Починаємо дихати повільно, глибоко і приємно. Робимо вдих через рот і видих через ніс. Добре. Продовжуємо дихання – приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Тепер починаємо подумки уявляти собі чудову золотисту, блискучу кулю, що плаває над верхівкою вашої голови. Це золотисту, блискучу кулю вашого свідомого сприйняття. Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Повільно уявляємо собі, як ваш подих роздуває золотисту блискучу кулю вашої свідомості.

Центрування чакрКожен раз, коли ви робите видих, це чудове золотисте, блискуче світло вашої свідомості починає світитися. Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Робимо ще один глибокий вдих в золотисту плаваючу кулю нашої свідомості. Роблячи зітхання, починаємо уявляти собі, як золотиста блискуча куля спокійно опускається, проходить через маківку голови і починає з’єднуватися з чудовим фіолетовою плаваючою кулею верхньої чакри. Робимо ще один глибокий вдих в тепер уже золотисто-фіолетове блискуче світло вашої духовної Свідомості. Спостерігаємо, як світло розширюється в міру нашого вдиху, наповнюючись теплом і світлом, а коли ми починаємо робити видих, уявляємо собі, як світло випромінюється і іскриться назовні, висвітлюючи прекрасним світлом вашої свідомості все навколо себе.

Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Уявляємо собі, як прекрасна золотисто-фіолетова плаваюча куля знову розширюється в міру нашого дихання. Потім, коли ми робимо видих, уявляємо собі, як прекрасне і іскристе світло починає світитися.

Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Робимо повільний вдих і тепер, роблячи видих, уявляємо собі, як золотиста, блискуча куля плавно відокремлюється від пурпурного центру вашого духовної свідомості і повільно опускається до центру, що знаходиться за вашими бровами, до прекрасного, кольору індиго (темно-синій) блискучому центру інтуїції – нашого третього ока.

Уявіть собі, як золотиста блискуча куля стає одним цілим з прекрасною кулею нашого інтуїтивного знання. Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Робимо ще один глибокий вдих, тепер уже в золотистий, колір індиго, блискучу кулю, наповнюючи її теплом і світлом нашої свідомості. Роблячи видих, уявляємо собі, як прекрасний, золотистий колір світла поширюється в повітря навколо нас. Робимо приємний, довгий і повільний глибокий вдих в цю золотисту кулю. Відчуваємо, як дихання наповнює її світлом нашої інтуїтивної свідомості, яка потім, іскрившись, випливає в навколишній простір.

Центрування свідомостіПродовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Робимо ще один приємний, довгий, повільний і глибокий вдих в золотисту чакру кольору індиго. Роблячи видих, уявляємо собі, як золотиста куля починає плавно відділятися від індигово-блискучої чакри і повільно опускається до горла у прекрасну, світлу і бірюзово-блакитну блискучу чакру. Уявляємо, як вони з’єднуються в єдине ціле, наповнюючи центр зв’язку енергією нашого дихання, а коли ми робимо видих, ми направляємо світло і любов *IN LOVE* з центру зв’язку назовні.

Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Робимо вдих, уявляємо собі, як золотиста, бірюзова куля наповнюється світлом і енергією нашого дихання. Роблячи видих, уявляємо собі, як золотисто-бірюзове світло іскриться і випромінюється назовні, в навколишній простір. Тепер робимо ще один прекрасний, довгий, повільний і глибокий вдих в золотисто-бірюзову блискучу кулю. Роблячи видих, уявляємо собі, як золотиста куля відокремлюється і повільно і плавно опускається в серцевий центр, прекрасний смарагдовий центр нашого серця. Уявляємо, як золотиста куля зливається з прекрасною смарагдово-зеленою кулею, наповнюючи наше серце свідомістю нашої любові.

Продовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Роблячи вдих, уявляємо собі, як дихання наповнює наше серце світлом і енергією любові. Потім, роблячи видих, уявляємо собі, як прекрасний смарагдово-золотаве світло, іскрившись, випромінює енергію нашої любові в навколишній простір. Уявляємо собі, як енергія нашої любові продовжує випромінюватися хвилями в навколишній простір, омиваючи нашу планету і наповнюючи її любов’ю. Роблячи вдих, уявляємо собі, як енергія любові повертається з вдихом, заповнюючи нас смарагдово-золотистим блискучим світлом серцевого центру.

Робимо ще один довгий, повільний і глибокий вдих в бірюзово-золотисту кулю, знову наповнюючи її світлом любові, а, роблячи видих, уявляємо, як золотиста куля нашої свідомості починає відділятися і повільно опускатися до сонячного сплетіння, нашому центру владної сили і мудрості. Уявляємо собі, як золотисте світло розчиняється і стає одним цілим з блискучою яскраво-жовтою кулею сонячного сплетення, що знаходяться саме в середині грудної клітини.

СвідомістьПродовжуємо приємне, довге, повільне та глибоке дихання. Уявляємо собі, як дихання тепер роздуває золотисто-жовту блискучу кулю енергією нашої мудрості, а енергетичний центр наповнює його силою любові. Роблячи видих, уявляємо собі блискуче світло, що поширює свої промені енергії на оточуючих нас людей. *YES* Робимо ще один глибокий вдих, знову наповнюючи золотисто-жовтий центр енергією нашого дихання, а потім, роблячи видих, відчуваємо, як світло й тепло нашої енергії та мудрості виходить від нас і наповнює всіх людей силою любові.

Роблячи один приємний, довгий, повільний і глибокий вдих, заповнюємо золотисто-жовту чакру, а, роблячи видих, уявляємо собі, як золотиста куля починає повільно відокремлюватися від чакри і плавно пливе вниз до помаранчевої чакри, що знаходиться на три пальці нижче пупка, наповнюючи центр “Кі” та “Ци” золотистим світлом нашої свідомості. З кожним теплим вдихом відчуваємо, як живіт, в якому розташовується емоційний і сексуальний центр, наповнюється золотисто-оранжевим світлом, а, видихаючи, відчуваємо, як емоції любові випромінюють дивний золотисто-оранжевий світло на всіх оточуючих.

Продовжуємо приємне, довге, повільне і глибоке дихання, наповнюючи живіт емоціями любові і випромінюючи золотисто-оранжеве світло на оточуючих. Роблячи вдих в живіт, наповнюючи його свідомістю нашої любові, відчуваємо посилення тепла золотисто-оранжевого світла при концентрації свідомості на центрі. Відчуваємо мир і спокій. Продовжуємо робити довгі і повільні вдихи і видихи. Робимо ще один довгий, повільний і глибокий вдих в живіт, а, роблячи видих, уявляємо собі, як золотисте світло починає виходити з центру і плавно опускатися до кінця крижів, до червоної кореневої чакри. Коли золотаве світло і чакра зливаються і стають єдиним цілим, відчуваємо, як тепло прекрасного золотисто-червоного світла починає поширюватися по всій області тазу, наповнюючи його світлом любові і достатку. Роблячи вдих, відчуваємо, як золотисто-червоне світло наповнює область тазу свідомістю любові, перетворюючи все, що пов’язано з виживанням, в енергію достатку. Роблячи видих, уявляємо, як чудове золотисто-червоне світло випромінюється на оточуючих, випускаючи наш достаток назовні у вигляді хвиль світла, а, роблячи вдих, відчуваємо, як це світло повертається і знову заповнює нас достатком.

Зосереджуємося тільки на диханні. З кожним вдихом відчуваємо, як енергія благополуччя, достатку і процвітання заповнює все ваше тіло, починаючи від кореневої чакри, і, виходячи з неї, продовжує заповнювати все ваше тіло. Потім, роблячи вдих, уявляємо собі, як золотиста блискуча куля плавно відокремлюється від червоної кореневої чакри і пливе вгору знову в напрямку живота, повертаючись до прекрасного помаранчевого блискучого світла центру почуттів. Роблячи видих, представляємо, як помаранчеве і золотаве світло зливаються і стають одним цілим.

Продовжуємо приємне, довге, повільне і глибоке дихання, відчуваючи цілковитий спокій і мир. Роблячи вдих, уявляємо собі, як оранжево-золотисте світло заповнює все наше єство любов’ю. *THUMBS UP*

Методика центрування чакрРоблячи видих, відчуваємо, як всі руйнівні емоції загасають. При кожному вдиху ми відчуваємо все більшу заглибленість в центр почуттів, який заповнює живіт енергією любові нашого дихання. Роблячи видих, знову уявляємо собі, як оранжево-золотисте світло енергії любові спрямовується назовні, переповнюючись достатком нашої любові, а потім, при вдиху, повертається до нас тому також у вигляді хвиль любові і достатку. Споглядаємо світ і спокій у центрі почуттів і відкриваємо канал цього творення, коли відчуваємо єдність з людьми, що оточують нас, і з навколишнім середовищем. Відпочиваючи в цьому центрі спокою, починаємо поволі відкривати очі і знову повертаємося до сприйняття навколишнього”.

З часом кожен з вас навчиться досягати центрованого стану за допомогою миттєвого розслаблення і настройки, що супроводжуються мікромедітацією. Це станеться з вами незалежно від того, займаєтеся ви Рейкі чи ні, – така вимога нашого невблаганно світу. Незабаром свідоме володіння енергетичними методиками стане для людства настільки ж природним, як уміння дихати.

Методика центрування дозволяє гармонізувати власне життя і впливати на світ інших людей. Це шлях до мудрого ясновидіння і станом “алмазної твердості”.

Залишити коментар

*

Вгору