Якщо в людині генетично закладена ідеальна Чи можна вмивати обличчя з миломшкіра, то їй неможливо нашкодити нічим. Деякі жінки вмиваються звичайною водою з-під крану без будь-яких косметичних засобів, при цьому їх шкіра виглядає в кілька разів краще, ніж у тих жінок, які по кілька разів на день намагаються поліпшити вигляд своєї шкіри обличчя вдаючись до допомоги усіляких пінок і тоніків, але при цьому не досягаючи бажаного. Так що ж краще? Чи варто зовсім відмовитися від мила або ж просто треба підібрати для себе найбільш підходящий варіант по догляду за обличчям?

Вмивати обличчя з милом можна! Тільки все буде залежати від правильно підібраного до свого типу шкіри  «правильного» мила. У нинішньому широкому асортименті, пропонованому різними косметичними компаніями можна зустріти засоби, які складаються тільки з масел, рослинних екстрактів і добавок, що утворюють піну тільки при контакті безпосередньо з водою. Косметичні мила не мають у своєму складі лугів, не сушать шкіру, при цьому очищаючи її дуже м’яко.

Вмивати обличчя милом

Можна вмивати обличчя гліцериновим або медовим милом, за умови, що з самою шкірою у вас немає ніяких проблем. Так само замість звичайного мила можна скористатися різними мусами, пінками або гелями, які відмінно очищають вашу шкіру.

Наприклад, комбінованому типу шкіри прекрасно підійде рідке мило. Його можна використовувати і власницям як сухої, так і жирної шкіри, тільки перед придбанням уважно прочитайте склад даного продукту. Не забувайте, що яєчний жовток, всілякі масла і креми, що входять до складу мила – це для сухої шкіри, а для жирної потрібно вибирати рідке мило, у складі якого є лимонний сік, сода, яєчний білок.

До слова сказати, навіть господарське мило має відмінну косметичну якість. І хоча на вигляд воно зовсім привабливе і на запах не дуже приємне, але в боротьбі з висипаннями і прищами кращого засобу не знайти. Але на ділянки шкіри з вугровим висипанням таке мило потрібно наносити частково, не захоплюючи все обличчя. Умивання господарським милом всього два рази в тиждень подарує вам чисту, здорову шкіру обличчя.

Умивання обличчя милом

Також зараз багато хто виготовляє мило в домашніх умовах. Якщо ви вирішили придбати і для себе шматочок такого ароматного, красивого на вигляд мила, не забувайте про свій тип шкіри, не завжди найкрасивіше буває найкориснішим. Правильно підібраний засіб для вмивання завжди принесе бажаний результат і ваше обличчя буде завжди виглядати молодим і гарним.

Залишити коментар

*

Вгору