Поміж вами розгорівся вогонь кохання. І так хочеться вірити, що він – ваша друга половинка. *IN LOVE* Та почуття почуттями, а як це перевірити? Насамперед, зверніть увагу на доступні для сприйняття особливості. У цьому вам допоможуть ваші органи чуття.

Чи підходить вам ваш обранець?

Підходить ваш обранець вам?

Нюх. Це важливий маркер сумісності. Якщо вам не подобається аромат тіла коханого, це тривожний знак. Його запах (шкіри, волосся і навіть поту) повинен бути приємним.

Слух. Голос чоловіка може бути серйозним фактором «за» чи «проти» щасливого союзу. Якщо він неприємний (здається занадто високим, писклявим чи дуже низьким, глухим), то це постійно дратуватиме. Те саме стосується й дикції: він шепелявить, присвистує чи гаркавить. Якщо ж голос партнера вас гіпнотизує, то можна сказати, що чоловік знайшов дорогу до вашого серця.

Зір. Зовнішність обранця необов’язково повинна відповідати чоловічому ідеалу краси. *OK* Головне, щоб він вам подобався, причому увесь, а не окремими фрагментами. Якщо щось дратує, то під час сварок це ще більше піділлє олії у вогонь.

Смак. Ваші смакові особливості також повинні певним чином співпадати. Перевірити це дуже просто: якщо вам подобається цілуватися з ним, то, швидше за все, ви одне одному підходите.

Тактильні відчуття. Добре, якщо до коханого приємно доторкатися. Якщо ж у його обіймах ви постійно думаєте про те, що в нього жирна шкіра чи вологі долоні, то навряд чи з вас вийде ідеальна пара. Не можна ж постійно долати себе.

Особливості характеру партнера. Внутрішній світ чоловіка може стати тією чеснотою, яка компенсує усі його недоліки.

Почуття гумору. З жартів партнера, який вам підходить, постійно хочеться сміятися. *ROFL* Вони справді кумедні, яскраві та свіжі. Якщо його гумор змушує морщитися чи позіхати, то вам, швидше за все, не по дорозі.

Спільні інтереси. Любов до спорту, подорожей або читання – все це зближує і дозволяє організувати дозвілля. Це великий плюс у стосунках. Адже пристрасть мине, і ви замислитеся: а що далі?

Схожі принципи. Очевидно, що дівчині, котра мріє про велику сім’ю, не по дорозі з тим, хто взагалі не хоче дітей, а вегетаріанці важко знайти спільну мову з любителем ковбас. Надзвичайно важливо, щоб ваші головні життєві позиції не суперечили одна одній.

Контакт із вашою сім’єю. Благородний лицар не йде в чужий монастир зі своїм уставом. Він вдячний вашим батькам за вас і терпляче ставиться до їхніх недоліків.

Самокритичність. Це одна з найважливіших рис людського характеру. Якщо чоловік знає свої недоліки і при цьому намагається хоч якось їх компенсувати, він – просто диво! *THUMBS UP*

Обережно: чужак!

Чоловік навряд чи вам підійде, якщо він…

  • зневажливо відгукується про своїх батьків, грубіянить їм у вашій присутності, у всіх своїх негараздах звинувачує оточення;
  • пліткує, розповідає вам інтимні подробиці з життя своїх «колишніх»;
  • бреше, ставить ультиматуми, полюбляє фрази на зразок: «Не подобається – можеш іти!».
Залишити коментар

*

Вгору