​​Пандемія та війна зробили роботу з дому нормою для багатьох з нас. Але далеко не всі навчилися продуктивно працювати вдома. Тому тримайте декілька простих порад на підмогу.

Як працювати продуктивно вдома

Створіть спеціальний робочий простір

Дослідження показують, що наявність спеціального робочого місця має важливе значення для вашої здатності зосереджуватися. Якщо ви виділите певне робоче місце у вашому домі, ви, швидше за все, зможете краще сконцентруватися.

Дотримуйтесь регулярного робочого часу

Корисно дотримуватися регулярних робочих годин, щоб забезпечити ефективну комунікацію зі своєю командою. Виробивши звичку приходити на роботу в певний час і працювати до встановленого часу, ви полегшите собі завдання дотримуватися свого графіка. Не забувайте про перерви, прогулянки на свіжому повітрі та фізичні вправи, оскільки це може покращити ваше загальне самопочуття та продуктивність.

Home office: як працювати продуктивно вдома

Тримайтеся подалі від особистих завдань

Один з найкращих способів залишатися продуктивним — уникати виконання особистих завдань у робочий час. Легко втратити лік часу, коли ви робите покупки в інтернеті або перевіряєте свої акаунти в соціальних мережах — і це може коштувати вам продуктивності.

Спілкуйтеся з колегами

Робота з дому може бути дуже ізольованою — але так не повинно бути. Знайдіть спосіб спілкуватися з членами вашої команди протягом дня. Може бути корисно провести коротку зустріч на початку дня в Zoom або Google Meet, де вся ваша команда може зібратися разом і обговорити ваші поточні проекти та індивідуальні завдання.

Одягайтеся професійно

Може виникнути спокуса одягнути спортивні штани або навіть піжаму, коли вам не потрібно йти в офіс, але повсякденний одяг також може знизити вашу готовність до роботи. Обираючи той самий одяг, який ви носите в офісі, ви відтворюєте професійне робоче середовище вдома. Це допоможе вам залишатися зосередженим і продуктивним.

Залишити коментар

*

Вгору