Не секрет, що одним чоловікам батьківство дається легше, ніж іншим. Вони залучені до процесу виховання, дбайливі, уважні і добре знають, що, коли і як казати своїй дитині, що дозволяти, що забороняти. Можливо, цей «дар» перейшов до зразкових батьків від їхніх батьків, можливо, це результат постійної роботи над собою.

Ідеальний батько за знаком Зодіаку

Однак ті, хто займається астрологією, переконані: вся річ у знаку Зодіаку. На думку астрологів, певні знаки апріорі мають виховувати дітей краще. Розповідаємо, що це за знаки.

Діва

Діви — ліберальні батьки, які будуть найкращими друзями та м’якими наставниками своїй дитині. Для Дів їхній син чи дочка — справжня радість та гордість. Тато-Діва відкрито говоритиме з чадом про табуйовані (але необхідні для проговорення) теми, що стосуються статевого виховання. Крім того, Діви навчатимуть дитину фінансової грамотності з ранніх років, що, безперечно, — одна з найважливіших навичок у житті.

Терези

Терези досить консервативні, проте дитина може повністю покластися на такого батька. Тато-Терези стане своєму чаду вірним наставником, який завжди допоможе мудрою порадою. Діти Терезів, як правило, виростають людьми зі здоровою самооцінкою та чітким морально-етичним компасом.

Риби

Творчі Риби і самі трохи діти, а тому не пропустять жодної шкільної вистави чи футбольного матчу, в якому задіяні їхні сини. Діти Риб ніколи не побояться зізнатися батькові у своїх помилках, тому що Риби завжди уважно вислухають і постараються дати правильну пораду без засудження та суворих покарань.

Лев

Іноді Леви можуть бути надто зациклені на собі. Проте коли справа доходить до виховання дітей, вони залучаються на сто відсотків. Це прекрасні батьки, які розуміють, які завжди дадуть своїй дитині більше кишенькових грошей, ніж вона просить, і крадькома допоможуть їй вибратися з дому на вечірку з друзями.

Залишити коментар

*

Вгору