Жіночий журнал JIJOUR

Декор має дуже велике значення в досягненні балансу енергії. Але найбільш значущим аспектом благополуччя вашого будинку є колірна схема. У науці Фен-шуй всі кольори поділяють на дві групи - Інь і Ян.

Кольори Фен-шуй

Згідно з практикою Фен-шуй, кольори Інь володіють цілющими властивостями, які сприяють релаксації, а кольори Ян впливають на натхнення, позитивні емоції та мотивацію. Для досягнення балансу енергії, необхідної в Фен-шуй, переконайтеся, що кольори обрані відповідно того настрою, який ви хотіли встановити. Так кольори Інь використовуються в спальні, ванні і кухні, а кольори Янь в кабінеті, спальні.

Для ванної вибирайте відтінки синього, сірого і бузкового кольору. Вони викликають почуття релаксації і допомагають привести в порядок думки після важкого робочого дня. Блакитні тони представляють елемент води. Синій колір надає заспокійливий вплив і є найбільш поширеним кольоровим акцентом в будинках для досягнення балансу енергії. Він відмінно поєднується з іншими світлими тонами, такими як білий, сірий, і відтінки бузкового кольору.

У кухні кольори повинні створювати і розслаблюючу і стимулюючу атмосферу. Тому в цьому приміщенні використовують білий, жовтий, зелений, а іноді і червоний колір. Жовтий, в Фен-шуй, колір землі, який представляє баланс, стабільність і здоров'я. Також це колір сонця. Білий колір символізує метал і стимулює атмосферу чистоти, духовності і інтелекту. Зелений представляє елемент дерева і сприяє регенерації, загоєнню і омолодженню. Всі ці кольори ідеально підходять для кухні, так як саме там ви готуєте їжу, що є найважливішим процесом дня. Червоний же краще використовувати для їдальні або вітальні, так як він представляє колір вогню, який символізує життєву енергію, силу і теплоту.

Кольори в Фен-шуй

Для кабінету краще використовувати і комбінувати такі кольори як жовтий, червоний, фіолетовий, синій і коричневий. Також в даному приміщенні часто використовують чорний колір - колір багатства. Тут він як ніде актуальний.

У спальні краще використовувати кольори, які заспокоюють і налаштовують на розслаблення. Це комбінації синього, зеленого, рожевого. Але якщо ви пристрасна натура і хочете додати в спальні трохи пристрасті, то можете використовувати червоні елементи. Але нехай це буде не колір стін, а скоріше невеликі аксесуари. В іншому випадку ви можете бути дуже збуджені, перебуваючи у цій кімнаті.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору