Фен - шуй на кухніКухня, якщо вірити вченням фен-шуй, є одним з найбільш важливих місць у будинку. Вона символізує благополуччя Вашої родини. Тому, чому б не докласти належні зусилля до власного благополуччя? У наших силах вплинути на внутрішню гармонію, здоров’я та удачу нашої родини, дотримуючись деяких простих правил. Сьогодні жіночий журнал JIJOUR розповість Вам про основні принципи фен-шуй, які допоможуть збалансувати енергію Вашого будинку. А також посприяють вільній течії сприятливих потоків в домашньому просторі, а саме на кухні, де всі ми проводимо так багато часу.

І так, ось кілька основних принципів фен-шуй, застосовних на кухні:

1. І першим ділом, мова піде про саме розташування кухні. Якщо Ви тільки проектуєте будівництво власного будинку, постарайтеся, щоб кухня перебувала в його південній або східній частині. Саме вони вважаються у вченні фен – шуй найбільш сприятливими для кухні.

2. Уникайте трикутної форми приміщення для кухні. Віддайте свою перевагу традиційній прямокутній або овальній формі. Трикутна форма провокує появу негативних енергій.

3. Приміщення кухні повинно бути ізольовано від решти кімнат. Крім того, зверніть увагу, чи не знаходиться вхід в кухню поряд з входом в будинок. Чи не видно вхід в кухню від Ваших парадних дверей. Таке розташування свідчить про те, що Ви відкриті перед усіма негативними енергіями, які проникають в будинок ззовні. Обов’язково врахуйте цей момент при плануванні майбутньої споруди. А що робити, якщо Ви вже проживаєте в квартирі чи будинку, і міняти розташування кімнат не представляється можливим? Тоді Вашим основним завданням буде відвернути увагу від входу на кухню. Закривайте двері на кухню або ж придумайте якийсь елемент, який зверне увагу на себе – це може бути ширма або квітка або будь-який яскравий елемент декору, розміщений перед кухонними дверима.

Колірна гамма кухні4. Не менш важливо також розміщення меблів в самому приміщенні кухні. Тут головне пам’ятати про те, що раковина не повинна бути поруч з плитою. Цим ми викликаємо прямий конфлікт між стихією вогню і води. Розділіть їх робочою поверхнею або хоча б вазою або живою рослиною.

5. Нехай Ваша кухня буде оформлена у світлих приглушених тонах – м’яких і розслаблюючих. Фахівці фен – шуй настійно не рекомендують використовувати для кухні яскраві кричущі кольори, особливо це стосується насиченого синього і червоного кольору. Таким чином Ви провокуєте у себе в приміщенні конфлікт двох стихій.

6. Ще однією корисною рекомендацією можна вважати зберігання всіх гострих і колючих предметів в закритих ящиках. Подбайте про те, щоб всі Ваші столові прилади, особливо ножі, були заховані і не лежали на виду. Всі ці предмети викликають появу негативної енергії ша. Наше з Вами завдання – максимально нейтралізувати по можливості всю негативну енергію, що знаходиться в просторі нашого існування.

Чиста світла кухня

7. З цією метою варто також забезпечити на кухні хороше освітлення.

8. Не забувайте і про найпростіші правила – чистоти. Не допускайте скупчення сміття і бруду у Вашому просторі. Викиньте вчасно зіпсовані продукти і регулярно робіть прибирання на кухні.

Залишити коментар

*

Вгору