Новий рік вже майже стукає до нас у наші двері. Для більшості – це свято у колі друзів або сімейне свято. А для того щоб у великій компанії святкувати Новий Рік було весело потрібні цікаві новорічні розваги. Новорічний вечір конкурсів допоможе весело відсвяткувати свято, часто стаючи основою новорічної розважальної програми.

Конкурси на Новий рік

І це природно: людям зовсім не хочеться всю ніч поїдати салатики під ялинкою з новорічними іграшками, хочеться сміху, якогось руху, ось і організовують новорічні конкурси. Конкурси на Новий Рік бувають різноманітними: дорослими забавами (з легким еротичним відтінком) або дитячими забавами (нешкідливими новорічними іграми). А з кращими новорічними конкурсами Жіночий журнал JIJOUR зараз вас познайомить.

Новорічні конкурси

Новорічний конкурс “Стрибок-скок”

Учасники конкурсу стають в одну лінію. При слові ведучого “суша” всі стрибають вперед, при слові “вода” – назад. Конкурс проводиться в швидкому темпі. Ведучий має право замість слова “вода” вимовляти інші слова, наприклад: море, річка, затока, океан; замість слова “суша” – берег, земля, острів. Стрибучі невпопад вибувають, переможцем стає останній гравець – самий уважний.

Новорічний конкурс “Мозаїка”

Дві команди. Кожній видається конверт, в якому гарна листівка розрізана на різні геометричні фігури. Завдання – хто швидше збере листівку.

Новорічний конкурс “Хто сильніший”

Запрошуються найсильніші, найспритніші та сміливі чоловіки – не більше 5 осіб. Заздалегідь підготовлені газети. Завдання полягає в тому, щоб, тримаючи праву руку за спиною, тільки за допомогою однієї лівої, тримаючи газету за куточок, зібрати її в кулак. Хто буде найшвидшим і спритним, той і переможець.

Новорічний конкурс “Мильна бульбашка”

Бажаючі хлопчики надувають кульки. Потім розбиваються на пари, кожна з яких намагається “розчавити” кульку своїми животами. Хто перший – той і переміг.

Новорічний конкурс “Яблуко”

З числа гостей вибирається декілька пар, бажано в складі хлопець-дівчина, їм зав’язуються очі, вони встають один напроти одного і, тримаючи кожен в руці по яблуку, намагаються нагодувати ними один одного. Перемагає та пара, яблука у якої були з’їдені швидше, а пальці не були відкушені. В ході гри бажано слідкувати, щоб учасники не їли яблука, які знаходяться у них в руках.

Новорічний конкурс “Мотальниці”

До талії 3 дівчат прив’язують стрічки. Дівчата намотують стрічки собі на талії. Чоловіки-учасники повинні на швидкість перекрутити стрічки собі на талію … Хто швидше і акуратніше – перемагає, і заслуговує поцілунок дівчини.

Новорічний конкурс “Театральний”

Бажаючим конкурсантам видаються картки з завданням, яке вони виконують без підготовки. Треба пройтися перед столиками як:

 • горила по клітці;
 • жінка з важкими сумками;
 • горобець по даху;
 • курка по двору;
 • лелека по болоту;
 • часовий, що охороняє продовольчий склад;
 • дівчина у вузькій спідниці на високих підборах;
 • хлопець перед незнайомою дівчиною;
 • немовля, яке тільки навчилося ходити;
 • Алла Пугачова під час виконання пісні.

Новорічний конкурс “Талановитий артист”

У капелюсі знаходяться маленькі шматочки паперу, на яких написано одне слово (ялинка, бурулька, Дід Мороз, мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню – обов’язково новорічну пісню або зимову, в якій зустрічається слово, написане на його листочку!

Новорічний конкурс «Милий, поцілуй мене!»

Запрошується бажаючий чоловік. Йому зав’язуються очі. Дівчата рівномірно розташовуються по приміщенню. За командою чоловіки та дівчата завмирають. Завдання чоловіка з зав’язаними очима: якнайшвидше знайти і поцілувати кожну дівчину (час засікає ведучий). До дівчат можуть додаватися інші чоловіки (маскуватися під дівчат, наприклад, мінятися одягом, окулярами і т.д.). Після того, як один учасник-чоловік пройшов “естафету”, починає наступний. Перемагає найшвидший.

Новорічний конкурс “Розв’яжи хустку”

Заздалегідь приготуйте по 2 шийних хустки на пару. Учасники розбиваються на пари (жеребкування, бажано, щоб пара складалася з чоловіка і жінки) і зав’язують хустки один одному на шиї. Потім по команді ведучого партнери беруться розв’язувати хустки один одному зубами. Яка пара зробить це швидше – та і виграла.

Новорічний конкурс “Чутлива”

У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожної стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає та учасниця, котра перша визначила предмет.

Новорічний конкурс “Застебни ґудзики”

Викликаються кілька пар. Гравцям-чоловікам видаються товсті зимові рукавиці. Їхнє завдання – якнайшвидше застебнути більшу кількість ґудзиків на сорочці або халаті, який надягається поверх одягу їх партнерок по грі.

Коментарів

1
 • Виктория

  26.11.2015 20:05

  Потрібно витягти один папірець розкрити його і там буде приз

Залишити коментар

*

Вгору