Новорічні конкурси найчастіше стають родзинкою розважальної програми. І це цілком зрозуміло: людям не хочеться банально поїдати салатики з новорічного меню під ялинкою, хочеться якогось руху, сміху, новорічних ігор, от і затівають вони новорічні конкурси. *OK* Новорічні конкурси бувають різними: дитячими забавами (нешкідливими іграми) або дорослими забавами (з легким еротичним відтінком). Кращі новорічні конкурси я вам зараз розповім.

Новорічні конкурси

Новорічні конкурси для веселої компанії

Конкурс на Новий Рік “Справжній Дід Мороз”

Знадобиться: багато невеликих небитких предметів: м’які іграшки, книги, коробки і т.п.

Всі предмети складаються біля ведучого, решта гравців зображують Дідів Морозов, серед яких необхідно обрати самого кращого. Ведучий по черзі роздає “дідам” по одному предмету. Гравець, що не стримав і упустив якийсь подарунок, виходить з гри. Той, хто виявиться найспритнішим і нічого не упустить, оголошується “справжнім Дідом Морозом” і отримує приз.

Новорічний конкурс “Композиція на тарілці”

Знадобиться: накритий новорічний стіл з безліччю страв.

У цю новорічну гру зазвичай грають прямо за святковим столом. ;D Запропонуйте кожному гостю спорудити на своїй тарілці яку-небудь композицію з наявних на столі продуктів і придумати для неї оригінальну назву. Може, у когось вийде вулкан з олів’є або безлюдний острів з пальмою із гілочки петрушки. Одним словом, цей новорічний конкурс дуже захоплюючий і творчий. Автор кращої композиції по праву отримує приз.

Новорічна гра “Першовідкривачі”

Знадобиться: багато повітряних кульок і маркери

Кожен гравець отримує по повітряній кульці та маркер. Ведучий пропонує гравцям “відкрити” нову планету. Для цього за певний час (наприклад 3 хвилини) потрібно надути свою кульку і намалювати на ній як можна більше “жителів”. У кого після закінчення часу жителів виявилося більше – той і переміг.

Гра на новий рік “Лист”

Всі гравці стають у коло і беруться за руки. Ведучий – посередині. Один з гравців повідомляє: “Я посилаю лист …” і додає ім’я будь-якого гравця, що стоїть у колі. Лист передається потиском руки сусіда праворуч або ліворуч. Той гравець, чию руку потиснули, “передає” потиск далі по колу, і так до тих пір, поки адресат не отримає “лист”. Як тільки адресат відчув потиск, він говорить: “Отримав!” і в свою чергу називає наступного гравця і передає лист йому. Завдання новорічного конкурсу– перехопити послання, тобто вказати на людину, якій передається лист в даний момент. Зробити це не так просто, тому що той, хто водить не знає, в якому напрямку передається лист. Якщо лист перехоплено, ведучий стає в коло, займаючи місце гравця, якого впіймали на “передачу”. 😉

Гра на Новий Рік “Я ніколи не …”

Ця новорічна гра не тільки дуже цікава, але ще й допомагає гравцям краще пізнати один одного. У неї можна грати прямо за святковим новорічним столом. В усіх гравців повинні бути келихи, наповнені напоями (не обов’язково спиртним). Перший гравець розповідає щось про себе, починаючи фразу зі слів: “Я ніколи не …” Наприклад: “Я ніколи не стрибав з парашутом”. Ті, хто з парашутом стрибали, роблять по ковтку зі своїх келихів, інші не п’ють. Потім у гру вступає наступний гравець: “Я ніколи не їв манго”. І знову п’ють тільки ті, хто не може віднести цю фразу на свій рахунок, тобто ті кому пощастило спробувати манго. Факти можуть бути самі різні, і навіть провокаційні і відверті. Все залежить від того, наскільки тісною компанією ви відзначаєте свято.

Яку б тему новорічного свята ви не вибрали, перераховані вище новорічні ігри та конкурси легко впишуться у ваш новорічний сценарій. Потрібно лише трохи змінити їх умови згідно з тематикою. Наприклад, для “піратської” новорічної вечірки виберіть головного Діда Мороза на кораблі, композиції на тарілці можна робити на морську тему, а на кульці малювати маленьких піратиків, які заселили безлюдний острів. “Лист” можна назвати “Абеткою Морзе” та передавати по колу не “листи”, а сигнали. А новорічна гра “Я ніколи не …” і сама по собі вельми піратська. У неї неодмінно грають усі пристойні пірати, сидячи у себе в каюті компанії. 😀

Залишити коментар

*

Вгору